Avico Greentop

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
85 000 000 Ft85 M Ft 934 066 Ft/m2
4 szoba
91 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 462 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770706
Gömöri Attila
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Újépítésű, önálló családi ház saroktelken prémium műszaki tartalommal, azonnali költözéssel

Ha egy valóban átgondolt, modern otthont keresel, ahol nem kell kompromisszumot kötnöd sem a minőségben, sem az elrendezésben, akkor ez az ingatlan kiemelkedik a piacon.

Egy 462 nm-es, saroktelken elhelyezkedő, nettó 91 nm-es, nappali + 3 hálószobás, teljesen új építésű családi ház várja új tulajdonosát. A 2026-ban épült ingatlan minden részletében a mai igényekhez igazodik: letisztult terek, jól élhető elosztás és tudatosan megtervezett műszaki megoldások jellemzik.

A ház egyik legnagyobb erőssége az egyedi, két fürdőszobás kialakítás, amely valódi kényelmet biztosít a mindennapokban. Az egyik fürdőben zuhanyzó és kád is helyet kapott, így a család minden tagjának igénye kielégíthető, míg a másik, kizárólag a szülői hálószobából nyíló kádas fürdő egy intim, privát életteret biztosít.

A korszerű hőszivattyús padlófűtés nemcsak energiatakarékos működést garantál, hanem kellemes, egyenletes hőérzetet is biztosít az egész házban, amit az A+ energetikai besorolás is visszaigazol. A magas minőségű burkolatok és a gondosan kiválasztott anyagok már az első pillanatban érezhetővé teszik, hogy itt valódi értékteremtés történt.

A ház műszaki előkészítettsége is kiemelkedő: minden helyiségben rendelkezésre állnak TV- és internetkiállások, több elektromos csatlakozási ponttal, valamint klíma előkészítéssel. Az elektromos, távirányítós redőnyök minden ablakon nemcsak kényelmet, hanem extra biztonságot és hővédelmet is nyújtanak.

Az önálló családi ház jelleg és a saroktelek elhelyezkedés külön szabadságérzetet ad, miközben a kert mérete ideális egy családi élettér kialakításához, pihenéshez vagy akár egy későbbi bővítéshez.

Az ingatlan a teljes vételár megfizetését követően azonnal birtokba vehető, így nem kell hónapokat várni a költözésre akár rövid határidővel új otthonra találhatsz.

Irányár: 85.000.000 Ft

Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik új építésű, minőségi otthont keresnek, jól átgondolt elrendezéssel és hosszú távon is értékálló műszaki tartalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

85000000 Ft
További információért, illetve időpont egyeztetéssel
kapcsolatban keressen bizalommal.

Az Ön értékesítője: Gömöri Attila +36301399323

Referencia szám: HZ043096-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
934 e Ft
871 e Ft -7%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
85 M Ft m Ft
117.6 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

42 M Ft
4 szoba
180 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138