Astora Art House

Eladó családi ház
Kecskemét, földszint

+ 10 kép 1/13
65 900 000 Ft65.9 M Ft 844 872 Ft/m2
2 + 1 szoba
78 m²
földszint
építés éve:1983

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 110 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 959
Szatmári Tünde
Ablak ingatlanközvetítő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kecskemét, közkedvelt részen a Vacsiközben, sorházi lakás eladó! 2 szinten, 78m2-es, nappali +2szobás, jó alaprajzi elrendezésű, felújítandó állapotú lakás, gázközponti fűtéses, összközműves, kis udvarral és garázzsal eladó.
Csendes zöldövezeti környezetben, ideális választás lehet, családosoknak, fiatal pároknak, családalapítás előtt állóknak, akik a nyugalmat keresik.
Irányár:65,9M;
Érd:0630/9594-299;
Ha felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon!
Az ingatlan adatai megbízónktól kapott információk alapján lettek rögzítve, értük felelősséget nem tudunk vállalni! További kínálatunkat tekintse meg az ablakingatlan weboldalán.

Irodánk szolgáltatásai:
- energetikai tanúsítvány készítés,
- Teljes körű ügyintézés ingatlanok adás-vételéhez,
- Kedvezményes ügyvédi költség,
- ingyenes hitel ügyintézés és biztosítási tanácsadás.

Amennyiben az ingatlan megvásárlásához el szeretné adni jelenleg meglévő ingatlanát, ennek lebonyolításában is állunk rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
845 e Ft
734 e Ft -15%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
65.9 M Ft m Ft
80.5 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, földszint

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138