City Pearl

Eladó családi ház
Kecskemét, Kossuth-város, Beretvás köz

+ 12 kép 1/15
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 148 276 Ft/m2
4 szoba
87 m²
építés éve:2006

Részletes adatok

Telekméret: 832 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815025
Lente Zoltánné
Duna House - Kecskemét, Petőfi Sándor utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kecskemét Beretvás közben 82 nm lakóterületű családi ház 832 nm telken eladó!
Ingatlan jellemzői:
- 3 szoba+ nappali, étkező, konyha, kamra, fürdő, WC
- főépületben külön bejárattal+12 nm: konyha, szoba, vagy a padlástér beépítése innen nyitható
- garázs és tároló
- fűtés: kozponti fűtés gázkazánról
- beton alapon B38 porotherm tégla falazat+ 5 cm grafitos szigetelés és nemesvakolat
- tetőszerkezete: bramach cserép
- lábazati és födémszigetelés
Kecskemét kedvelt részén, óvodához, bolthoz, buszmegéállóhoz közel kínáok egy jó elosztású 2006-ban  épült családi házat. Ajánlom fiataloknak és idősebbeknek egyaránt elhelyezkedésé miatt.
Az ingatlan 2 éve kapott új gázkazánt, rezsi ktg nagyon kedvező.Kizárólag irodánk hirdetésében található és előre egyeztetett időpontban mutatható.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kossuth-város m² ár
Kecskemét m² ár
1148 e Ft
633 e Ft -81%
873 e Ft -32%
Ennek az ára
Kossuth-város átlagár
Kecskemét átlagár
99.9 M Ft m Ft
79.6 m Ft -26%
118.1 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, Kossuth-város, Beretvás köz

Eladó családi házak a környékről

Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház