Avico Greentop

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 9 kép 1/12
54 800 000 Ft54.8 M Ft 843 077 Ft/m2
3 szoba
65 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 242 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815020
Uzsorás Éva
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kecskemét Vacsiköz csendes zsákutcájában, egy 2 szintes, összesen 65 m2 lakótérrel rendelkező felújított kis ház, 242 m2 önálló helyrajzi számon lévő telekkel.

Jelenleg nappali + 2 szobával + gardróbhelyiséggel rendelkezik, de a földszinten további 1 szoba még kialakítható.
Szerkezetét tekintve vegyes falazatú beton alappal, mely vízszigetelése az elmúlt években megtörtént.
Egészséges, száraz falakkal és jó statikai szerkezettel rendelkezik.

Az ingatlan 2010-ben és 2025-ben egy nagyobb felújítást kapott, melyek a következők:
- Cserélt, szigetelt tetőszerkezet
- Tetőtér beépítése(2025-ben)
- Homlokzati szigetelés
- Műanyag nyílászárók
- Gázcirkó fűtés
- Cserélt víz-villanyhálózat
- Új konyhabútor gépekkel(2025-ben)
- Új fürdőszoba(2025-ben)
- Új klíma

A vételár tartalmazza a teljes bútorzatot és berendezést.

Ezt az ingatlant azoknak a családoknak ajánlom, akik nem vágynak nagy kerttel bajlódni, de egy erkélynél nagyobb szabadtéri teret szeretnének.

CSAK KÉSZPÉNZES VÁSÁRLÓKAT VÁRUNK.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

54800000 Ft
LAKÁSELADÁS? HÍVJON!
Igény esetén hitel/banki finanszírozásban is segítséget nyújtunk! Bankfüggetlen hitelszakértőnk a legjobb piaci csomagot választja ki Önnek,
Zöldhitel, CSOK, babaváró hitel, áfa és illeték visszaigénylési lehetőségekről teljeskörű tájékoztatás.
+36-(20) 491-2889
uzsoras.eva@dh.hu

Referencia szám: HZ056278-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
843 e Ft
732 e Ft -15%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
54.8 M Ft m Ft
81.4 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

42 M Ft
4 szoba
180 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft