Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
124 900 000 Ft124.9 M Ft 1 200 962 Ft/m2
4 szoba
104 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 457 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998546
Holló-Vörös Ramóna
Duna House - Kecskemét, Petőfi Sándor utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Belvárosi pezsgés, kertvárosi nyugalom
Prémium újépítésű családi ház Kecskemét egyik legkedveltebb részén Máriavárosban

Ha fontos számodra a modern megjelenés, az energiatakarékos működés és a minőségi kivitelezés, akkor ezt az otthont érdemes megnézned.

Kecskemét belvárosának közelében, mégis csendes, nyugodt környezetben épül ez a nettó 104,75 m²-es családi ház, egy 457 m²-es telken.

Az ár a telek árát is tartalmazza.

Várható átadás: 2026 augusztus

Elektromos redőnyök
2 db hűtő-fűtő klíma
Tágas amerikai konyhás nappali
Burkolt terasz

Praktikus elosztás családoknak
Amerikai konyhás nappali + étkező
3 külön nyíló hálószoba
Fürdőszoba
Háztartási helyiség
Kamra
Előszoba
Burkolt terasz

Prémium műszaki tartalom:
Wienerberger Porotherm Profi 30 X-Therm falazat
15 cm homlokzati hőszigetelés
Leier Toscana tetőcserép
3 rétegű prémium Gealan S8000 nyílászárók
Elektromos redőnyök dió színben
Bosch levegő-víz hőszivattyú vizes padlófűtéssel
2 db inverteres hűtő-fűtő klíma
Exkluzív RAGNO burkolatok
600.000 Ft értékig szabadon választható szaniterek
Minőségi beltéri ajtók egyedi színválasztással
Dupla szárnyas teraszajtó
Színezett ereszcsatorna-rendszer és műkő párkányok

Kulcsrakész átadás
Az ingatlan kulcsrakész állapotban kerül átadásra
(konyhabútor és lámpatestek nélkül), így teljes mértékben saját stílusodra alakítható.

Közművek
Villany az ingatlanban
Víz az ingatlanban
Csatorna az ingatlanban
Gáz az utcában

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1201 e Ft
873 e Ft -38%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
124.9 M Ft m Ft
118.1 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba