Oasis Residence

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 13 kép 1/16
134 900 000 Ft134.9 M Ft 899 333 Ft/m2
3 szoba
150 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 580 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 295
Géró Gábor
Focus Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kiemelt Ajánlat a FOCUS INGATLAN Kínálatából!
Kecskemét legkedveltebb, családi házas övezetében, egy modern, energiatakarékos és prémium minőségű családi ház várja új tulajdonosát!

Ez a 2023-ban épült, 580 nm-es telken elhelyezkedő otthon tökéletes választás azoknak, akik a kényelmet, a fenntarthatóságot és a modern életstílust részesítik előnyben. A teljes 124 nm-es lakótérhez egy tágas, 27 nm-es garázs és két, egyenként 18 nm-es terasz is tartozik.

A ház jellemzői és elrendezése:

A házban a napfényes, amerikai konyhás nappali adja a közösségi élet központját. A nagyméretű ablakok nemcsak világossá teszik az otthont, de mindegyikhez elektromos redőny is tartozik, ami extra kényelmet és biztonságot nyújt. A kellemes hőmérsékletről nyáron a beépített klímák gondoskodnak.
Az elrendezés jelenleg egy egész szobát és egy félszobát (dolgozószoba) foglal magában, de a tágas tereknek köszönhetően igény esetén egy plusz hálószoba is kialakítható, anélkül, hogy a nappali tágassága csorbulna. A praktikus rendszerezést a különálló háztartási helyiség és a lakásban elhelyezett beépített szekrények segítik.

Műszaki extrák és kényelmi funkciók:

- Nullás rezsi: A 16 kW-os napelemrendszernek köszönhetően a fűtési és villanyköltségek gyakorlatilag nullára csökkenthetők.

- Korszerű fűtés: A kellemes hőérzetről modern, elektromos padlófűtés gondoskodik.

- Innovatív építéstechnológia: A fa vázas, könnyűszerkezetes épület 2023-ban készült, EMI tanúsítvánnyalrendelkezik, ami garancia a kiváló minőségre és az energiahatékonyságra.

- Kültéri pihenés: A tágas teraszok egyike ad helyet a beépített jakuzzinak, ami a mindennapokban nyújt igazi luxusélményt.

Ez az otthon ötvözi a modern technológiát a kényelemmel, egy nyugodt, mégis központi helyen. Ne habozzon, ha egy olyan házra vágyik, ahol a rezsi nem jelent többé fejfájást, és minden a kényelmét szolgálja!

Megtekintés: kizárólag személyes irodai konzultációt követően.

Kiemelt Ajánlat a FOCUS INGATLAN Kínálatából!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
899 e Ft
732 e Ft -23%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
134.9 M Ft m Ft
81.4 m Ft -66%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét