Avico Greentop

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 8 kép 1/11
239 999 999 Ft240 M Ft 705 882 Ft/m2
5 szoba
340 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 893 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 212
Ábrók István
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szecessziós villa Kecskemét belvárosának határában!

Jellemzők:

-5 háló+ nappali
-2 fürdő
-kiváló felújított állapot
-893nm telek
-340nm lakótér
-69nm melléképület, amely vendéglak és dupla garázs funkcióval van ellátva
-gázcirkó fűtés
-réz villanyvezetékek
-szigetelt épület
-szigetelt ablakok redőnnyel, szúnyoghálóval
-hűtő-fűtő klímák
-hangulatos kandalló
-gépesített konyha
-elektromos kapuk
-kamera és riasztórendszer
-hangulatos kert, nagy méretű fedett terasszal
-tehermentes, azonnal költözhető
-közelben intézményke, boltok, belváros könnyen megközelíthető

Irányár: 240 M ft.

Érdeklődni hétfőtől szombatig!
06-20/212-4883

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
706 e Ft
748 e Ft 6%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
240 M Ft m Ft
155.2 m Ft -55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

42 M Ft
4 szoba
180 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház