City Pearl

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
214 900 000 Ft214.9 M Ft 1 048 293 Ft/m2
5 szoba
205 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 380 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770701
Koloh Viktor
Duna House Kecskemét Jókai u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálunk Kecskemét Belvárosában egy 2002-ben épített kétrendbeli családi HÁZAT.

Az ingatlan 205 m2, 380 m2-es telken helyezkedik el. A padlástér beépítésével plusz 80 m2 lakótérrel bővíthető.

Egy hangulatos télikerten keresztül juthatunk az épületbe. A földszinten tágas amerikai konyhás nappali étkezővel, 2 hálószoba, kamra, fürdő, külön WC és mosókonyha található.
A lépcsőházon keresztül juthatunk az emeleti szobába, valamint egy külön lakrészbe, mely egy légtérben szoba-konyha, és tartozik hozzá egy fürdő WC-vel.
Az udvaron helyet kapott még egy kerti tároló.

A ház fűtése gázkazánnal megoldott, a földszinten padlófűtés is biztosítja a meleget. A külön lakrészben és a földszinti nagyobb szobában klíma lett beépítve.
Az amerikai konyhás nappaliban lehetőség van kandalló kialakítására is. A ház igény szerint a bútorokkal együtt is megvásárolható.

Ajánlom ezt az ingatlant nagy családosoknak, összeköltözőknek, vagy akár befektetésnek is kiváló a városközponti elhelyezkedése miatt!

További információkért várom hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1048 e Ft
748 e Ft -40%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
214.9 M Ft m Ft
155.2 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház