River Life

Eladó családi ház
Kecskemét, Szent László város

+ 7 kép 1/10
70 000 000 Ft70 M Ft 1 000 000 Ft/m2
3 szoba
70 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1048 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 342
Lévay-Bordi Regina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Egy vadonatúj családi ház vár téged! Eladásra kínálok egy kulcsrakész tégla építésű családi házat Hetényegyházán. a telek rendkívül frekventált helyen található, így kiváló lehetőség a kényelmes és modern életre. Mivel Kecskeméten vészesen fogynak az értékes telkek, ne várj túl sokáig, mert elillan ez a lehetőség előled. Részletekért keress bizalommal.

Kecskés Milán
+36 20 437 9773

KMUK1091

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1000 e Ft
732 e Ft -37%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
70 M Ft m Ft
81.4 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, Szent László város

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft