Avico Greentop

Eladó családi ház
Kálló

+ 14 kép 1/17
13 900 000 Ft13.9 M Ft 239 655 Ft/m2
2 szoba
58 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1885 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 612
Cseh András
Cseh András e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nógrád megyében, KÁLLÓ TELEPÜLÉS KÖZPONTJÁBAN, jó lakókörnyezetben kínálunk eladásra egy 58 m2-es, vegyes falazatú családi házat. A HÁZ AZ 1970-ES ÉVEKBEN ÉPÜLT TÉGLÁBÓL ÉS VÁLYOGTÉGLÁBÓL, AZ INGATLAN KÖZEPES SZERKEZETI ÁLLAPOTÚ, IGÉNY SZERINT FELÚJÍTANDÓ, DE LAKHATÓ ! A házban 2 SZOBA kapott helyet az étkező, konyha, fürdő mellett.
Az 1885 m2-es, gazdálkodásra is alkalmas telken lévő házban jelenleg vezetékes víz és áram van bevezetve, gázcsonk az udvarban, csatorna bekötésre került a településen és az ingatlanban is.
A közelben bolt, önkormányzat, orvosi rendelő, gyógyszertár, rendőrség, buszmegálló. A településen pékség, több üzlet és gyár biztosít munkalehetőséget, Budapest 50 km, ahova közvetlen buszjárat is adott.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás családi házak ára Kállón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kálló m² ár
240 e Ft
197 e Ft -22%
Ennek az ára
Kálló átlagár
13.9 M Ft m Ft
20.3 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kálló

Eladó ingatlanok a környékről

Salgótarján
Eladó panellakás

Salgótarján

36.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Kálló
Eladó családi ház

Kálló

8 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
Kálló
Eladó családi ház

Kálló

19.5 M Ft
4 + 1 szoba
135 m²
Balassagyarmat, Hajós Alfréd utca
Eladó családi ház

Balassagyarmat

49.9 M Ft
3 szoba
116 m²
Kálló, Árpád utca 29
Eladó családi ház

Kálló

1.46 M Ft
1 + 1 szoba
91 m²
Bánk
Eladó családi ház

Bánk

138 M Ft
7 szoba
140 m²
Kálló, Erzsébet királyné utca
Eladó családi ház

Kálló

28 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Mohora, Lékai utca
Eladó családi ház

Mohora

22 M Ft
3 szoba
90 m²
Kálló
Eladó családi ház

Kálló

33 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
Kálló
Eladó családi ház

Kálló

19.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Kálló, Árpád utca 10
Eladó családi ház

Kálló

0.39 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
Pásztó
Eladó téglalakás

Pásztó

68 M Ft
4 szoba
92 m²
Balassagyarmat, Batthyány utca
Eladó családi ház

Balassagyarmat

32.4 M Ft
2 szoba
72 m²
Mátraverebély, Petőfi utca
Eladó családi ház

Mátraverebély

7 M Ft
2 szoba
52 m²
Somoskőújfalu
Eladó telek

Somoskőújfalu

7.8 M Ft
920 m²
0 m²
Salgótarján
Eladó panellakás

Salgótarján

6.7 M Ft
1 szoba
30 m²
Etes
Eladó családi ház

Etes

3.45 M Ft
2 szoba
75 m²
Pásztó
Eladó családi ház

Pásztó

16.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Szügy
Eladó családi ház

Szügy

18.9 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Kálló
Eladó családi ház

Kálló

38 M Ft
4 + 1 szoba
130 m²
Kálló
Eladó családi ház

Kálló

45 M Ft
5 szoba
180 m²
Szátok
Eladó családi ház