Oasis Residence

Eladó családi ház
Jászberény

+ 17 kép 1/20
79 900 000 Ft79.9 M Ft 694 783 Ft/m2
2 szoba
115 m²
építés éve:2007

Részletes adatok

Telekméret: 8999 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 513
Ádám Krisztina
Jászberény. OTPIP SzeMi

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Jászberénytől 3 percre, külterületen 8990 m2-es telken eladó egy 115,4 nm -es, terasszal rendelkező, Porotherm P30 N+F tégla falazóelemmel fafödémes, 2 szoba plusz nappalis 2006-ban épült családi ház.
IDE CSAK KÖLTÖZNI KELL! Kiváló ár-érték arányú, értékálló ingatlan, igazi ritkaság a piacon ! A fűtésről a melegvíz ellátásáról energiahatékony gázcirkó gondoskodik.
Jászberény központja, iskola, óvoda, posta, üzletek, orvosi rendelő, kórház, gyógyszertár, éttermek pár perc kocsival belül található. Ha olyan ingatlant szeretne vásárolni, ami KULCSRAKÉSZ és csak a költözést kell megoldania vagy azonnal szeretné bérbe adni, akkor várom mielőbbi hívását! INGYENES hitel tanácsadás, CSOK Plusz ügyintézés! Amennyiben a megvásárláshoz hitelre van szükség, az OTP Bank kedvezményes konstrukcióit tudom ajánlani valamint a Babaváró hitel ügyintézését is vállalja irodánk.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni: Ádám Krisztina 06305135487

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Jászberényben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Jászberény m² ár
695 e Ft
527 e Ft -32%
Ennek az ára
Jászberény átlagár
79.9 M Ft m Ft
45.5 m Ft -76%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Jászberény

Eladó családi házak a környékről

Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

52.5 M Ft
4 + 1 szoba
110 m²
Jászberény, Tőtevény tanya
Eladó családi ház

Jászberény

99.9 M Ft
6 szoba
229 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

79.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Kisújszállás
Eladó családi ház

Kisújszállás

119 M Ft
6 szoba
464 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

44.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

27 M Ft
1 + 4 szoba
68 m²
Tiszaroff, Aradi út
Eladó családi ház

Tiszaroff

11 M Ft
2 szoba
78 m²
Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

35.5 M Ft
3 szoba
83 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

25 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

43.5 M Ft
2 szoba
66 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

62 M Ft
3 + 7 szoba
190 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

35.5 M Ft
3 szoba
83 m²
Tiszaföldvár
Eladó családi ház

Tiszaföldvár

25.5 M Ft
2 szoba
140 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

21.5 M Ft
3 szoba
68 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

104.9 M Ft
6 szoba
178 m²
Jászberény, Tőtevény tanya
Eladó családi ház

Jászberény

99.9 M Ft
6 szoba