City Pearl

Eladó családi ház
Hódmezővásárhely, Csúcs, Szent István utca

+ 12 kép 1/15
26 990 000 Ft26.99 M Ft 278 247 Ft/m2
2 + 1 szoba
97 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 397 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 389
Vőneki Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok egy 2 szobás felújítandó családi házat, Hódmezővásárhelyen a hozzá tartozó 397 nm- es telekkel!

A ház főbb jellemzői:

Lokáció: Hódmezővásárhely-Csúcs
Ingatlan: Netto: 97 nm Telek: 397 nm
Elosztása: 2 nagy szoba, 1 félszoba, 2 konyha, 2 fürdőszoba, WC, folyosó, sok lehetőséget hordoz magában
Falazat: vegyes, de többnyire tégla Fűtés: Gázkonvektor
Állapot: Szerkezetileg jó állapot, belül viszont felújítást/korszerűsítést igényel akár két generációs ingatlannak is kialakítható! Az udvarban tárolók és műhely is található! Jöjjön el nézze meg! Tehermentes!
Irányár: 26,99 millió Forint!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Hódmezővásárhelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hódmezővásárhely m² ár
278 e Ft
529 e Ft 47%
Ennek az ára
Hódmezővásárhely átlagár
26.99 M Ft m Ft
48.5 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hódmezővásárhely, Csúcs, Szent István utca

Eladó családi házak a környékről

Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

250 M Ft
5 szoba
179 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

40 M Ft
3 szoba
90 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

10.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

70 M Ft
3 + 1 szoba
150 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

99 M Ft
6 szoba
310 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

172 M Ft
10 + 1 szoba