Astora Art House

Eladó családi ház
Hódmezővásárhely, földszint

+ 4 kép 1/7
42 900 000 Ft42.9 M Ft 572 000 Ft/m2
2 + 1 szoba
75 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 384 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 336
Dudás Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó tarjáni családi ház!!

Home and People azonosító: 23453

Dudás Dóra 

Vezető referens

+36 70 33 64 333

Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást sms-ben a +36-70-628-1033-as telefonszámon!

2025-ben felújított
amerikai konyhás nappali+2 háló
felújított villamosvillanyhálózat
tégla+10cm-es szigetelés
műanyag nyílászárók
dupla garázs
az ingatlan nem hitelezhető!

Irányár: 42. 899. 000,-Ft

Home and People azonosító: 23453

Amennyiben felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!

Dudás Dóra

Vezető referens

+36 70 33 64 333

 

Ha további kérdése van az ingatlannal kapcsolatban, hívja a 06703364333-as telefonszámot, vagy érdeklődjön az Home and People  Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt. 

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Hódmezővásárhelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hódmezővásárhely m² ár
572 e Ft
529 e Ft -8%
Ennek az ára
Hódmezővásárhely átlagár
42.9 M Ft m Ft
48.5 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hódmezővásárhely, földszint

Eladó családi házak a környékről

Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

70 M Ft
3 + 1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

172 M Ft
10 + 1 szoba
593 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

12.799 M Ft
3 szoba
43 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

250 M Ft
5 szoba
179 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

97 M Ft
2 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

49.99 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

14.999 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

99.9 M Ft
5 + 2 szoba
178 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

109 M Ft