Oasis Residence

Eladó családi ház
Hódmezővásárhely

+ 2 kép 1/5
49 990 000 Ft49.99 M Ft 499 900 Ft/m2
3 szoba
100 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 1600 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 615
Takács Imre
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Vásárhelyi Új építésű családi ház eladó!!!

 

Home&People azonosító: #17533

Takács Imre

06706155224

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN A 06706281033-AS TELEFONSZÁMON!

 

2 hálószoba+Amerikai konyhás nappali

85nm+15nm terasz 

1600 nm telek

tégla építésű

műanyag nyílászárók

 hőszivattyús fűtési rendszer

öszközműves

3 fázis

 

Irányár:  49 990 000

H&P azonosító: #17533

 

Hívjon bizalommal!

Takács Imre.

06706155224

Ha további kérdése van az ingatlannal kapcsolatban, hívja a 06706155224-as telefonszámot, vagy érdeklődjön az Home and People  Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt. 

Home and People akciós forint HITELEK:

1Millió Forint 10 évre ≈ 10.647 Ft/hó

*Magasabb hitelösszeg esetén a havi törlesztőrészlet arányosan növekszik

Egyedi Home and People akció:

4 Millió Forint 10 évre akár 4,5 millió Forintos visszafizetéssel

*Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat:

Szalai Gábor Hitelspecialista

A megadott adatok csak tájékoztató jellegűek, ajánlattételnek nem minősülnek!

Kizárólag a legismertebb bankokkal dolgozunk!

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Hódmezővásárhelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hódmezővásárhely m² ár
500 e Ft
529 e Ft 5%
Ennek az ára
Hódmezővásárhely átlagár
49.99 M Ft m Ft
48.5 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hódmezővásárhely

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

88 M Ft
5 szoba
154 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

40 M Ft
3 szoba
90 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

55 M Ft
4 szoba
181 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

46 M Ft
3 szoba
73 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

250 M Ft
5 szoba
179 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

14.999 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

99 M Ft
6 szoba
310 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

12.799 M Ft
3 szoba
43 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

24.5 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Hódmezővásárhely