BAM Living

Eladó családi ház
Helvécia

+ 10 kép 1/13
90 000 000 Ft90 M Ft 775 862 Ft/m2
3 szoba
116 m²
építés éve:2007

Részletes adatok

Telekméret: 1172 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 212
Ábrók István
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

3 HÁLÓ+ NAPPALIS KIVÁLÓ CSALÁDI HÁZ HELVÉCIÁN!

Jellemzők:

-1172nm körbekerített önálló összközműves telek
-2007-es építésű 116nm ház
-18nm garázs
-tágas terasz
-nagy nappali
-kényelmes étkező
-kerti kiülő
-állattartásra/tárolásra alkalmas kiváló állapotú melléképület
-tégla falazat
-szigetelt homlokzat és födém
-egyedi hőszigetelt fa nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval
-gázkazán és vegyes tüzelésű kazán
-klíma
-autómata öntözőrendszer
-kamerák
-Helvécia frekventált aszfaltos utcájában helyezkedik el csendes szomszédsággal
-boltok, intézményke mind a közvetlen közelben
-Kecskemét belvárosa mindössze 9 perc

FIX ÁR: 90 M ft.

Érdeklődni hétfőtől szombatig!
06-20/212-4883

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Helvécián

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Helvécia m² ár
776 e Ft
579 e Ft -34%
Ennek az ára
Helvécia átlagár
90 M Ft m Ft
77.1 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Helvécia

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

81.6 M Ft
4 szoba
90 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

98 M Ft
3 szoba
170 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

81.6 M Ft
3 szoba
90 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

139.9 M Ft
3 szoba
584 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

119.5 M Ft
4 szoba
148 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

43.5 M Ft
3 szoba
102 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

59.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

81.6 M Ft
3 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

81.6 M Ft
4 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

119.5 M Ft
4 szoba
148 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

139.9 M Ft
3 szoba
584 m²
Kecskemét
Eladó családi ház