Oasis Residence

Eladó családi ház
Hajdúsámson, Szűcs u

1/1
65 000 000 Ft65 M Ft 520 000 Ft/m2
4 szoba
125 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 900 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 935
Karacs Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

- Új ház vásárlásán töröd a fejed?

- Nem találtad még meg álmaid Otthonát?

Akkor tekintsd meg ajánlatomat!

MOST MÉG VÁLASZTHATSZ!

Sámson-kert központi részén, aszfaltozott utcában iker családi ház építése kezdődött meg!

Családalapítóknak, gyermekeseknek egyaránt tökéletes!

A 125 nm, nappali + 3 szobás új építésű családi házban padlófűtés, 3 rétegű műanyag nyílászárók, 15 cm szigetelés lesz.

A telek 1380 nm a két épületre, de használati megosztással. Külön kertrész, leválasztva. Térkövezés kertrendezés. Modern otthon tavalyi áron!

Ne hagyja ki, alkalmi vétel.

Vételi szándékú ügyfelek hívását várom.

Ár: 65 M Ft.

Érd: 06-30-9358-700

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
520 e Ft
759 e Ft 32%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
65 M Ft m Ft
88.5 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson, Szűcs u

Eladó családi házak a környékről

Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Hajdúsámson, Hordó utca
Eladó családi ház

Hajdúsámson

79.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

21.4 M Ft
2 szoba
50 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

85 M Ft
5 szoba
145 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

36.99 M Ft
3 szoba
53 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

79.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

33.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

68 M Ft
2 szoba
75 m²
Debrecen
Eladó családi ház