Seven Pearl

Eladó családi ház
Hajdúsámson

1/2
58 000 000 Ft58 M Ft 773 333 Ft/m2
3 szoba
75 m²

Részletes adatok

Telekméret: 301 m2
Fűtés: Gázcirkó
Kilátás: Udvari, Utcai
Parkolás: Utcán, Kocsibeálló
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 977
t-zoltan
All In

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ, NAPPALI + 2 SZOBÁS ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZAK HAJDÚSÁMSONBAN – PIACI ÁR ALATT!

Kivételes induló áron kínáljuk ezeket a kiváló ár-érték arányú ingatlanokat. Ritka lehetőség a környéken – érdemes személyesen is megtekinteni! Az álomotthon közelebb van, mint gondolná.

Főbb jellemzők:

✅ Szerződésben rögzített, garantált ár – nincs árváltozás

✅ Nettó 75,2 m² alapterület, nappali + 2 külön nyíló szoba

✅ Saját használatú telekrész, átjárás nélkül

Nyugodt, rendezett környezetben, aszfaltos utcában épülő családi házak 58,0 M Ft és 60,0 M Ft vételáron érhetők el.

A tervezett alaprajzok és telekméretek a mellékletben megtekinthetők.

Műszaki tartalom:

Padlófűtés minden helyiségben + 2 db inverteres klímaberendezés

Porotherm 30-as tégla, 15 cm hőszigeteléssel

5 légkamrás, háromrétegű műanyag nyílászárók, cserépfedés

Közművek és gépészet:

Villany, csatorna, gáz – gázcirkó fűtés

(hőszivattyús rendszer választható + 2,0 M Ft felárral)

Saját házi vízmű szűrőrendszerrel

Átadás:

Kulcsrakész állapotban, a szerződéskötéstől számított 11–12 hónap.

A burkolatok és szaniterek a műszaki leírásban szereplő árkategóriákból szabadon választhatók.

Referenciaházak megtekintése biztosított.

Finanszírozás:

CSOK Plusz, Babaváró és banki hitel igénybe vehető.

Teljes körű, díjmentes hitelügyintézés minden bank ajánlatával.

További információért vagy megtekintési időpontért keressen bizalommal – hétvégén is elérhető vagyok!

Ne maradjon le Hajdúsámson egyik legjobb ajánlatáról!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 03. 05.

3 szobás családi házak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
773 e Ft
678 e Ft -14%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
58 M Ft m Ft
59.5 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó családi házak a környékről

Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

150 M Ft
4 szoba
155 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

85 M Ft
5 szoba
145 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

33.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

26 M Ft
2 szoba
60 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

109.9 M Ft
7 + 1 szoba
182 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

68 M Ft
2 szoba
75 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

26 M Ft
2 szoba
60 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

125 M Ft
4 szoba
135 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

93 M Ft
4 szoba
0 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház