NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Hajdúböszörmény

+ 13 kép 1/16
179 000 000 Ft179 M Ft 904 040 Ft/m2
4 szoba
198 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Gratzka Győző
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hajdúböszörményben, ( Debrecentől 16 km-re) eladó 2020-ban épült, luxus kivitelezésű, 256 m²-es alapterületű minden igényt maximálisan kielégítő családi ház.

• 256 m²-es alapterület

• 1000 m²-es telek

• 8×3 méteres fedett, fűthető medence

• 45 m²-es filagória

• 40 m²-es garázs hűtő-fűtő klímával

• Amerikai konyhás-étkező, szinteltolásos nappali közel 100 m²-en

• Prémium burkolatok, olasz kerámiák, tapéták

• Kerti oázis: Telepített gyepszőnyeg, robotfűnyíró, automata öntözőrendszer

• Kovácsoltvas kerítés 2 db elektromos kapuval

• Kamerarendszer + riasztó, telefonról vezérelhető

A HÁZ BELSŐ ELRENDEZÉSE

• Központi, közel 100 m²-es amerikai konyhás nappali–étkező, teli üvegfelületekkel, süllyesztett nappalival

• 3 hálószoba

• Fürdőszoba, ezen belüli mosókonyha

• wc

• közösségi szoba

• kamra

• Tágas előszoba, közlekedők

GARÁZS 36 m²

• kerámia burkolat

• radiátoros fűtés

• klimatizált

A telek teljesen körbekerített, elektromos kovácsoltvas kapukkal (2 db) szerelt.

• Előkert: terméskő térburkolat

• Hátsó kert: prémium gyepszőnyeg, időzíthető automata öntözőrendszerrel

• 8×3 méteres, 140 cm mély, feszített víztükrű, sóbontós–homokszűrős, fűthető medence, sínen csúszó fémvázas polikarbonát fedéssel

• 45 m²-es épített filagória, fa tetőszerkezettel, burkolt aljzattal

• 3 fedett terasz, hideg burkolattal

• 5 db szikkasztó, a csapadékvíz tökéletes elvezetéséhez

• zárt kapus gépkocsi beálló több autó számára

MŰSZAKI TARTALOM

• Alapozás: kútalap

• Falazat: B38 Porotherm okostégla

• Födém: fa – OSB + szigetelés

• Tető: fa tetőszerkezet, cserép héjazással

• Külső rétegrend: 20 cm szigetelés + nemesvakolat

• Nyílászárók: 4 légkamrás, hőszigetelt műanyag ablakok, elektromos redőnyökkel

• Vezérlés: mobilról irányítható kamerarendszer és riasztó

• Villany: 3×25A, rézvezeték hálózat

• Fűtés: padlófűtés, kombi gázkazán, szobákban radiátor hőleadók

Megtekintéssel kapcsolatos időpont egyeztetésért várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

4 szobás családi házak ára Hajdúböszörményen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúböszörmény m² ár
904 e Ft
673 e Ft -34%
Ennek az ára
Hajdúböszörmény átlagár
179 M Ft m Ft
76.9 m Ft -133%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúböszörmény

Eladó családi házak a környékről

Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

124 M Ft
4 szoba
144 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

124 M Ft
4 szoba
144 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

62 M Ft
2 szoba
90 m²
Hajdúböszörmény, Koppány
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

62 M Ft
2 szoba
90 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

19.9 M Ft
1 szoba
33 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

45.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

20 M Ft
2 szoba
56 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

87 M Ft
2 szoba
117 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház