BAM Living

Eladó családi ház
Hajdúböszörmény

+ 17 kép 1/20
67 900 000 Ft67.9 M Ft 341 206 Ft/m2
3 szoba
199 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 512 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 218
Zsuposné Erdős Juliánna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Hajdú-Bihar vármegye, Hajdúböszörmény - Belváros, kétgenerációs lehetőséggel, 111 nm + 88 nm lakrésszel

Helyszín: Hajdúböszörmény, Belváros
Alapterület: 111 nm + 88 nm
Telek terület: 512
Szobák száma: 2 szoba + nappali (+külön lakrész 4 szoba)

Hajdúböszörmény belvárosában, csendes mégis frekventált környezetben eladó egy 111 nm-es, polgári jellegű, tégla építésű családi ház, amelyhez egy külön bejáratú, 88 nm-es lakrész is tartozik. Az ingatlan kiváló lehetőséget biztosít két generáció együttélésére, de akár külön lakhatásra vagy tárolási célokra is alkalmas.

A különálló lakrész helyiségei: 2 nagy szoba, tágas amerikai konyhás nappali, fürdőszoba, külön WC, kamra és tároló, így teljes értékű lakóegységként funkcionál.

Az ingatlan fűtéséről padlófűtés gondoskodik, amely modern és komfortos hőérzetet biztosít. A polgári jellegű főépület tágas tereivel és adottságaival számos lehetőséget rejt magában, akár felújítással tovább növelhető az értéke.

Elhelyezkedése kiváló: buszmegálló, iskolák, boltok és egyéb szolgáltatások néhány lépésre elérhetők, így ideális választás családok számára is.

Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.

További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is!

Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.

Referenciaszám: M327756

Referencia szám: M327756

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Hajdúböszörményen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúböszörmény m² ár
341 e Ft
549 e Ft 38%
Ennek az ára
Hajdúböszörmény átlagár
67.9 M Ft m Ft
52.5 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúböszörmény

Eladó családi házak a környékről

Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
279 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

124 M Ft
4 szoba
144 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
279 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
279 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

62 M Ft
2 szoba
90 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

15 M Ft
2 szoba
40 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

19.9 M Ft
1 szoba
33 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

62 M Ft
2 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Hajdúböszörmény, Koppány
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

62 M Ft
2 szoba
90 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

35 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba