Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 109 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Nagy telek, jó szerkezet, tökéletes helyszín.....hogy csak néhányat említsek az ingatlan kedvező adottságaiból.
Olvasson tovább a részletekért!
Gyulán, Máriafalva városrészén eladóvá vált egy 85 nm alapterületű jó szerkezetű kockaház. Az ingatlan a 70-es években épült terméskő lábazatra, vályogtégla falazattal és paticsolt födémmel. A magas lábazatnak és a lábazati szigetelésnek köszönhetően vizesedésnek nyoma sincs. A házban jelenleg 3 szoba, 2 konyha, 2 fürdőszoba és előtér is helyet kapott. Kis fantáziával egy nagyon élhető, mai kor igényeinek megfelelő otthont lehet kialakítani belőle, de ez már az új tulajdonosra vár. Az otthon melegéről gázkazánról működtetett radiátorok gondoskodnak, a külső és belső nyílászárók még az eredeti fából készült kivitelek. A ház elektromos vezetékeinek cseréje néhány éve megtörtént, jelenleg 25 A kapacitással működik, de igény szerint tovább bővíthető.
Az ingatlan egy 883 nm alapterületű telekre épült, melyen garázs és több melléképület mellett egy nyáron hűvös árnyékot adó diófa is található. A kert hátsó szekciójában a meglévő számos gyümölcsfa mellett egy konyhakert kialakítására is lehetőség van.
A belváros mindössze 5 perces autózással elérhető, de a kerékpáros közlekedést preferálóknak kiépített kerékpárút vezet a Várfürdőig. A természet kedvelői pedig egy könnyed sétával lent lehetnek a Körös-parton.
Lássa meg Ön is benne a lehetőséget és hívjon mielőbb, mert ez a ház biztosan hamar gazdára talál!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 24. Utoljára módosítva: 2025. 04. 25.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Gyula, 10 felett