River Life

Eladó családi ház
Győrújbarát

+ 12 kép 1/15
239 000 000 Ft239 M Ft 1 457 317 Ft/m2
5 szoba
164 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Telekméret: 1978 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 904
Balogh Martin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A Lido Home győri irodája eladása kínál egy TÁGAS CSALÁDI HÁZAT MEDENCÉVEL, GARÁZZSAL ÉS SZAUNÁVAL GYŐRÚJBARÁT LEGKERESETTEBB RÉSZÉN! Győrújbarát egyik legnépszerűbb, minden szempontból praktikus részén kínálunk eladásra egy bruttó 164 m²-es, tégla falazatú családi házat, 1978 m²-es, gondozott telken, rengeteg hasznos funkcióval akár nagyobb családnak, akár otthonról dolgozóknak is ideális választás! -1978 m2 telekterület -164 m2 lakótér tégla falazattal -36 m2 garázs, 2 beállós -helyiségek: előszoba, 4 szoba, nappali, konyha-étkező, fürdőszoba zuhanyzóval, WC-vel, közlekedő -nyílászárók: műanyag -tetőfedés: cserepes lemezzel, a tető 6-7 éve lett felújítva -fűtés: gázkazán, vízteres cserépkályha, hűtő-fűtő klíma -fúrt kút, (65 m) -szauna, medence -Parkosított udvar, árnyas fák, terasz, virágos ágyások Közelben minden fontos elérhető: bolt, iskola, gyógyszertár, buszmegálló, presszó – mindössze néhány perc sétával! Amennyiben ez vagy bármely más, kínálatunkban szereplő ingatlan felkeltette az érdeklődését keressen bizalommal a megadott telefonszámon! Ez az ingatlan tökéletes választás mindazoknak, akik tágas életteret keresnek a város közeli, mégis nyugodt környezetben, extrákkal felszerelve. Vásárolna de nincs rá keret? Kollégáink banksemleges, díjmentes hitelügyintézéssel állnak rendelkezésére. LIDO HOME ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Győrújbaráton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győrújbarát m² ár
1457 e Ft
651 e Ft -124%
Ennek az ára
Győrújbarát átlagár
239 M Ft m Ft
156 m Ft -53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győrújbarát

Eladó családi házak a környékről

Győrújbarát
Eladó családi ház

Győrújbarát

165 M Ft
4 szoba
154 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Győrújbarát, Petőfi
Eladó családi ház

Győrújbarát

229 M Ft
6 szoba
285 m²
Dunakiliti
Eladó családi ház

Dunakiliti

120.743 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Győrújbarát
Eladó családi ház

Győrújbarát

165 M Ft
5 szoba
400 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Rábacsanak
Eladó családi ház

Rábacsanak

30 M Ft
2 szoba
107 m²
Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

111.951 M Ft
5 szoba
105 m²
Győrújbarát
Eladó családi ház

Győrújbarát

119.99 M Ft
1460 m²
110 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Győrújbarát
Eladó családi ház

Győrújbarát

129 M Ft
4 szoba
139 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Győrújbarát