Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Győr

+ 17 kép 1/20
55 990 000 Ft55.99 M Ft 874 844 Ft/m2
2 szoba
64 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 306 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 464
Dr Winklerné Pintér Éva
Rezidencia Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Győr csendes részén, Sáráson egy 64 nm - es tégla építésű családi ház, amely 30% -ig bővíthető. A ház egy 304 négyzetméteres összközműves telken található. A ház átminősítése megtörtént családiházzá.
Elosztását tekintve
Földszint: -nappali
-konyha
-fürdőszoba + WC
- 4 nm es terasz
Emeleten: hálószoba található
Padlástér tovább bővíthető

A ház műanyag nyílászárókkal rendelkezik, amelyek redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek a fűtésről gázkonvektor, cserépkályha gondoskodik.

A környék nyugodt, csendes, a közelben boltok, buszmegálló, óvoda, iskola megtalálható.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
875 e Ft
816 e Ft -7%
Ennek az ára
Győr átlagár
55.99 M Ft m Ft
178.6 m Ft 69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó családi házak a környékről

Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

149.8 M Ft
5 szoba
207 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

279 M Ft
5 szoba
155 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

279 M Ft
5 szoba
155 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

149.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

141 M Ft
4 szoba
133 m²
Lébény
Eladó családi ház

Lébény

62.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

250 M Ft
4 szoba
420 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Győr, Szabadhegy, Jáki utca
Eladó családi ház

Győr

190.392 M Ft
6 szoba
285 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 szoba
279 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

19.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

85 M Ft
3 szoba
90 m²
Dunakiliti
Eladó családi ház

Dunakiliti

120.743 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 + 1 szoba
279 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

165 M Ft
10 szoba
320 m²
Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

111.951 M Ft