Metrodom

Eladó családi ház
Győr, Gyárváros, Liezen-Mayer utca

+ 17 kép 1/20
339 000 000 Ft339 M Ft 736 957 Ft/m2
4 szoba
460 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 1077 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654021
Bella Csaba
Duna House - Győr, Szövetség

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KÉT TELEK, HÁROM UTCAFRONT, SOKRÉTŰ HASZNOSÍTÁS,
KOMPLEX INGATLANEGYÜTTES NÁDORVÁROSBAN

Győr-Nádorváros, a Liezen-Mayer, Vasvári Pál és Nagy Imre utcák által határolt részén eladó egy összesen 1080 m²-es területen fekvő ingatlanegyüttes nettó 460 m2-nyi hasznosítható alapterülettel 4 különálló épületben. Egyedülálló elhelyezkedésének köszönhetően a két külön helyrajzi számon szereplő komplexum mindhárom utca felé rendelkezik közvetlen kapcsolattal.

FŐÉPÜLET (három szint)
-Földszint (113 m²): Külön utcafronti bejárattal rendelkező üzlethelyiség, amely jelenleg is bérbeadott.
-Első emelet (108 m²): Három szoba + nappalis lakás.
-Tetőtér (108 m²): Jelenleg szerkezetkész állapotú, az első emeletről megközelíthető. Az épület szerkezete lehetővé teszi egy teljesen külön bejáratú albetét kialakítását is.

MELLÉKÉPÜLETEK
-Az udvaron egy dupla garázs található.
-Egy különálló, kb. 35 m²-es üzlethelyiség, amely jelenleg is bérlő által üzemeltetett.

KÜLÖNÁLLÓ TELEKRÉSZ (415 m²)
-A második helyrajzi számon lévő, két utcafronttal rendelkező telken egy kb. 100 m²-es épület áll, amely eredetileg vendéglátóipari célt szolgált. Jelenleg használaton kívül van, felújítva vagy átalakítva bármely egyéb rendeltetési egységként funkcionálhat.

MŰSZAKI JELLEMZŐK ÉS FENNTARTÁS
-Külön mérőórák: Minden rendeltetési egység önálló mérőórákkal rendelkezik, így a bérlők és a tulajdonos fogyasztása precízen, külön elszámolható.
-Napelemrendszer: A főépületen található napelemes rendszer biztosítja az ingatlan rendkívül alacsony rezsiköltségét.

LOKÁCIÓ ÉS LEHETŐSÉGEK
Az ingatlan Nádorváros frekventált részén található, közlekedési szempontból kiváló elhelyezkedéssel. A meglévő adottságok alapján alkalmas cégközpontnak, telephelynek, többgenerációs lakóingatlannak, vagy a kiadott üzlethelyiségek révén bérbeadásra alapozott befektetésnek.

KIVÉTELES BEFEKTETÉSI ÉS FEJLESZTÉSI POTENCIÁL EGYETLEN PORTFÓLIÓBAN.

Megtekintéssel és minden egyéb információval kapcsolatosan,

HÍVJ! MUTATOM!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
737 e Ft
851 e Ft 13%
Ennek az ára
Győr átlagár
339 M Ft m Ft
127.7 m Ft -165%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, Gyárváros, Liezen-Mayer utca

Eladó családi házak a környékről

Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

399 M Ft
8 szoba
200 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

19.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

149.8 M Ft
5 szoba
207 m²
Győr, Szabadhegy, Jáki utca
Eladó családi ház

Győr

189.724 M Ft
6 szoba
285 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

85 M Ft
3 szoba
90 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

715.94 M Ft
10.15 ha
884 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

95 M Ft
2 + 1 szoba
400 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

160 M Ft
14 szoba
280 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

185 M Ft
7 szoba
215 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 szoba
279 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Lébény
Eladó családi ház

Lébény

62.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Dunakiliti
Eladó családi ház

Dunakiliti

120.743 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

11 M Ft
1 szoba
18 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

250 M Ft
4 szoba
420 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

141 M Ft
4 szoba
133 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft