Avico Greentop

Eladó családi ház
Gyöngyös, Menház utca

+ 17 kép 1/20
17 700 000 Ft17.7 M Ft 295 000 Ft/m2
2 szoba
60 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 133 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3637815001
Pálné Cseh Erika
Duna House - Gyöngyös, Szent Bertalan utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Gyöngyösön, a Szent Orbán templom közelében eladóvá vált egy összközműves, 2 szobás, 60 nm alapterületű kis családi ház. Fűtése gáz cirkó,  cseréptetős, vegyes falazata kő, tégla, vályog. Telke 133 nm. Udvara fedett gépkocsi beálló. Irányára  kedvező : 17 700 000 Ft. !T : 06 70 670 1605

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás családi házak ára Gyöngyösön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyöngyös m² ár
295 e Ft
552 e Ft 47%
Ennek az ára
Gyöngyös átlagár
17.7 M Ft m Ft
104.7 m Ft 83%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyöngyös, Menház utca

Eladó családi házak a környékről

Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

59.9 M Ft
5 + 1 szoba
174 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

129.9 M Ft
2 + 3 szoba
126 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

135 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Besenyőtelek
Eladó családi ház

Besenyőtelek

65 M Ft
5 szoba
107 m²
Mátraszentimre
Eladó családi ház

Mátraszentimre

250 M Ft
8 szoba
300 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

21 M Ft
4 szoba
220 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

110 M Ft
9 szoba
200 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya

28.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

79.9 M Ft
4 szoba
106 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

45 M Ft
6 szoba
140 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

32 M Ft
3 szoba
100 m²
Eger, Felsőváros
Eladó családi ház

Eger

159 M Ft
5 szoba
205 m²
Gyöngyös, Dózsa György utca
Eladó családi ház

Gyöngyös

18.8 M Ft
2 szoba
50 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

940 M Ft