Aerogate Homes

Eladó családi ház
Gyöngyös

+ 17 kép 1/20
89 898 989 Ft89.899 M Ft 642 136 Ft/m2
3 szoba
140 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 530 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Ungvári Bernadett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ön csak leteszi a kulcsot az előszobában, és minden készen várja. Nincs por, nincs festékszag, csak a 2026-os teljes körű felújítás frissessége és a prémium minőség. A ház egy gondos tervezés és szakértelem eredményeként került átalakításra és született újjá 2026-ban, és most türelmetlenül várja, hogy egy család élettel töltse meg tereit, melyek
részben bútorozottak, és ezek az igényes darabok megegyezés szerint akár az új tulajdonosé is lehetnek, így a beköltözés még gördülékenyebb!

Mi teszi ezt a házat valódi otthonná?

A közös pillanatok színtere: A tágas, amerikai konyhás nappali hívogató melegségét egy elegáns látványkandalló teszi teljessé. A konyhában már minden készen áll a főzéshez: új bútor, indukciós főzőlap, sütő és szagelszívó segíti a tulajdonos boldogulását, a praktikusan kapcsolódó 3,5 nm-es kamra pedig elnyeli a mindennapi holmikat.

Ékszerdoboz a mindennapokban: A fürdőszoba nem csupán egy helyiség, hanem a ház ékszere – a különleges burkolatok és a praktikus zuhanyfülke minden reggelt stílusossá tesznek.

Gondoskodó technológia: A felújítás során a teljes villany,- víz,-gázhálózat cseréje megtörtént. A falazat kisméretű téglából készült stabil kő és beton alapra, a tető pedig modern cserepeslemez fedést kapott. A külső szigetelés és az új, hőszigetelt nyílászárók mellett a tökéletes hőmérsékletről egy garanciális Westen gázkazán és a nappaliba szerelt hűtő-fűtő klíma gondoskodik.

Fények játéka: Az igényesen megválasztott külső és belső világítótestek varázslatos hangulatot kölcsönöznek az ingatlannak az esti órákban is.

Több, mint egy lakótér:
A 103 nm-es lakóterületet egy hangulatos, 12 nm-es terasz egészíti ki. A tárolásról és a hobbikról a 25 nm-es pince, a 17,5 nm-es garázs és egy 20 nm-es műhely gondoskodik.
A jövőre is gondoltunk: A 3X25 Amper és az ipari áram nemcsak a műhelyt szolgálja ki, hanem elektromos autó töltésére is kiválóan alkalmas!

Ez a jól átgondolt családi fészek nem csupán egy ingatlan – ez egy új fejezet kezdete az Ön életében.

Helyszín: Gyöngyös, Sportcsarnok környéke.
Jöjjön el, szeressen bele, és legyen Ön az, aki élettel tölti meg ezeket a falakat!

#gyöngyös #ingatlan #eladóház #családiház #álomotthon #felújított #modernotthon #ingatlanhirdetés #luxuskivitel #költözhető #gyöngyösiingatlan #otthonteremtés #prémiumminőség #smartliving #2026felújítás

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Gyöngyösön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyöngyös m² ár
642 e Ft
578 e Ft -11%
Ennek az ára
Gyöngyös átlagár
89.899 M Ft m Ft
61.2 m Ft -47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyöngyös

Eladó családi házak a környékről

Bükkszék
Eladó családi ház

Bükkszék

69 M Ft
5 szoba
240 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

940 M Ft
30 szoba
4000 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

23.5 M Ft
1 + 2 szoba
72 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

45 M Ft
6 szoba
140 m²
Gyöngyös, Tűz utca
Eladó családi ház

Gyöngyös

35.9 M Ft
1 szoba
137 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

27.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Eger, Felsőváros
Eladó családi ház

Eger

159 M Ft
5 szoba
205 m²
Gyöngyös, Fő tér
Eladó családi ház

Gyöngyös

140 M Ft
9 szoba
690 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

940 M Ft
30 szoba
4000 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

21 M Ft
4 szoba
220 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

129.9 M Ft
2 + 3 szoba
126 m²
Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

36.5 M Ft
5 szoba
120 m²
Karácsond
Eladó családi ház

Karácsond

29.5 M Ft
3 szoba
88 m²
Besenyőtelek
Eladó családi ház

Besenyőtelek

65 M Ft
5 szoba
107 m²
Mátraszentimre
Eladó családi ház

Mátraszentimre

250 M Ft
8 szoba
300 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya

42.5 M Ft
3 szoba
115 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya

42 M Ft
4 szoba
116 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

59.9 M Ft
5 + 1 szoba
174 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

190 M Ft
5 szoba
182 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

48 M Ft
7 szoba
184 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

79.9 M Ft
4 szoba