River Life

Eladó családi ház
Gyömrő

+ 17 kép 1/20
166 000 000 Ft166 M Ft 922 222 Ft/m2
4 szoba
180 m²
építés éve:1992

Részletes adatok

Telekméret: 1437 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Molnár Nikoletta
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kétgenerációs, azonnal költözhető családi ház eladó Gyömrő nyugodt, kertvárosias részén

Eladó Gyömrő csendes, barátságos környezetében egy kiváló állapotú, kétgenerációs családi ház, amely ideális választás lehet összeköltözőknek, nagycsaládosoknak vagy akár több generáció együttélésére is.

Az ingatlan két, teljes értékű, külön használható lakrésszel rendelkezik, mindkettő jó állapotú, folyamatosan karbantartott, azonnal költözhető.Az utcafronti, 56 m²-es lakrész praktikus kialakítású, klimatizált, fűtéséről gázkazán gondoskodik.A hátsó, tágasabb, 124 m²-es lakrész kényelmes életteret biztosít:3 db klímakondenzációs gázkazán padlófűtés a konyha nappali előszoba részen hangulatos kandalló a nappaliban fürdőszobában infra panel, elektromos- és gáz radiátor

A ház DNY-i tájolásának köszönhetően rendkívül világos, energiahatékonyságát pedig egy 9 kW-os napelemes rendszer támogatja, kedvező szaldó elszámolással.Az ingatlan az elmúlt években több felújításon is átesett:új tapéták és festésúj konyhafelújított padlófűtési rendszerA 1437 m²-es telek valódi kertvárosi életérzést biztosít:fedett, 2 férőhelyes kocsibeálló tároló hangulatos sütögető rész közel 40 m²-es terasz intim, zöld hátsó kert, amely egy csendes belső mezőre néz

A környék rendkívül nyugodt, családbarát és biztonságos ide valóban jó érzés hazaérkezni.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ048080-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Gyömrőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyömrő m² ár
922 e Ft
873 e Ft -6%
Ennek az ára
Gyömrő átlagár
166 M Ft m Ft
99.1 m Ft -68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyömrő

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

119.99 M Ft
4 szoba
206 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

219 M Ft
10 szoba
340 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

104.5 M Ft
5 szoba
170 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

189 M Ft
15 szoba
269 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Gyömrő, Bimbó utca
Eladó családi ház

Gyömrő

105.5 M Ft
4 szoba
115 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

189 M Ft
16 szoba
278 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

89.9 M Ft
1 szoba
50 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

189 M Ft
8 + 7 szoba
278 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

47.5 M Ft
4 szoba
114 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

790 M Ft
7 szoba
655 m²
Gyömrő, Bimbó utca
Eladó családi ház

Gyömrő

114.9 M Ft
4 szoba
125 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

104.5 M Ft
4 + 1 szoba
170 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

105.5 M Ft
4 szoba
115 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

86 M Ft
4 szoba
110 m²
Zalaszentiván
Eladó ikerház