Astora Márvány8

Eladó családi ház
Gyenesdiás

+ 17 kép 1/20
675 000 000 Ft675 M Ft 1 906 780 Ft/m2
5 szoba
354 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 1346 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 219
Rácz Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Gyenesdiáson eladó örökpanorámás, luxus kivitelezésű új építésű ingatlan!

Gyenesdiás egyik legszebb részén, páratlan örökpanorámával rendelkező, 354 m²-es, modern családi ház eladó.
Az ingatlan igényes, magas minőségű kivitelezéssel készül, különlegessége pedig egy megőrzött, hangulatos régi borospince, amely egyedi karaktert ad az otthonnak.
A házhoz saját medence is tartozik, amelyből gyönyörű kilátás nyílik a környező tájra.
A várható befejezés 2026. II. negyedévében esedékes.
Kiváló választás mindazoknak, akik exkluzív, panorámás környezetben szeretnének élni vagy értékálló befektetést keresnek a Balaton-felvidéken.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

5 szobás családi házak ára Gyenesdiáson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyenesdiás m² ár
1907 e Ft
857 e Ft -123%
Ennek az ára
Gyenesdiás átlagár
675 M Ft m Ft
189.4 m Ft -256%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyenesdiás

Eladó családi házak a környékről

Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

379 M Ft
5 szoba
232 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

135 M Ft
5 szoba
147 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft
5 + 1 szoba
220 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

88.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

139 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

80 M Ft
3 szoba
100 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

182.4 M Ft
5 szoba
193 m²
Vindornyafok
Eladó családi ház

Vindornyafok

38.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

95 M Ft
4 szoba
140 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

399 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

249.345 M Ft
4 szoba
227 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

199 M Ft
8 szoba
220 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

139 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

175 M Ft
3 szoba
140 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

184.11 M Ft
6 + 5 szoba
300 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

80 M Ft
5 + 3 szoba
275 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

310.46 M Ft
4 szoba
250 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

84.99 M Ft
5 szoba
147 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

125 M Ft
7 szoba
223 m²
Kustánszeg
Eladó családi ház

Kustánszeg

13.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Pat
Eladó családi ház