BAM Living

Eladó családi ház
Gyenesdiás, földszint

+ 4 kép 1/7
675 000 000 Ft675 M Ft 675 000 000 Ft/m2
4 szoba
1 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 349
Takács Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Emeleti elhelyezkedés: Földszinten Épület emeleteinek száma: 2 Állapota: átlagos Komfort besorolása: Luxus komfortos Építési éve: 2026 Alapterülete: 353 m2 Telekterülete: 1 m2 Szobák száma: 4szoba Közművek: Gáz, Víz, Villany, Csatorna Vízellátás: Vezetékes víz, Közelben Áramellátás: Telekhatáron, Közelben Homlokzat állapot: átlagos Építési mód: Tégla Parkolási lehetőség: Garázsban Napelem: Van Energetikai besorolás: Nincs adat

Extrák: Különnyíló szobák, Étkező, Pince, Energetikai tanúsítvány
Eladó exkluzív balatoni luxusvilla páratlan panorámával

Képzelje el, hogy minden nap a Balaton lélegzetelállító látványára ébred ebben a modern, luxus színvonalú otthonban.

A villa 4 tágas hálószobát kínál, hatalmas üvegfelületekkel, amelyek természetes fényárban fürdetik a belső tereket. A napfényes teraszról vagy a saját, kristálytiszta vizű medencéből gyönyörködhet a tó végtelen kékségében.

A ház különlegessége a privát borospince exkluzív borélményekhez, valamint a szauna, amely a teljes feltöltődést biztosítja. A kényelmes kocsibeálló gondoskodik arról, hogy autói biztonságban legyenek.

Ez az ingatlan nem csupán egy ház – hanem egy életstílus, melyet kevesek engedhetnek meg maguknak. A gondosan tervezett kert és a prémium építészeti megoldások minden részlete a tökéletes harmóniát és eleganciát tükrözi.

Ha Ön a nyugalom, a luxus és a Balaton legszebb panorámájának szerelmese, ne keressen tovább – ez a villa Önre vár!

További információért keressen vagy írjon
+3620 441 5668
takacs.adrienn@h-kontakt.hu

A képek látványtervek! Az alaprajz tájékoztató jellegű, építés alatt van még az ingatlan további kérdés esetén keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 09.

4 szobás családi házak ára Gyenesdiáson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyenesdiás m² ár
675000 e Ft
1069 e Ft -63,039%
Ennek az ára
Gyenesdiás átlagár
675 M Ft m Ft
203.1 m Ft -232%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyenesdiás, földszint

Eladó családi házak a környékről

Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

230 M Ft
4 szoba
180 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

84.99 M Ft
5 szoba
147 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft
5 + 1 szoba
220 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

128 M Ft
5 szoba
300 m²
Letenye
Eladó családi ház

Letenye

28.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Hévíz, Park
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 szoba
220 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

74.9 M Ft
2 szoba
107 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

225 M Ft
11 + 1 szoba
317 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

128 M Ft
5 szoba
300 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

12.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

175 M Ft
3 szoba
140 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

139 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

420 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Balatongyörök
Eladó családi ház

Balatongyörök

89.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

95 M Ft
4 szoba
140 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

124.443 M Ft
5 + 2 szoba
192 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

125 M Ft