Astora Art House

Eladó családi ház
Göd

+ 5 kép 1/8
154 900 000 Ft154.9 M Ft 1 098 582 Ft/m2
5 szoba
141 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 700 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 418
Kovács Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kedves Otthonkereső!

Felsőgödön épülő, garázsos, FÖLDSZINTES, CSALÁDI HÁZ eladó!

Az aktuális állami támogatások valamint kedvezményes, kamattámogatott hitelek felvehetőek – akár a 3%-os OTTHON START hitel, CSOK PLUS, babaváró is igényelhető, az ügyintézésben díjmentesen segítünk!

Az építő munkájára jellemző a megbízhatóság és igényesség, leinformálható, referencia házai megtekinthetők.

A ház 700 nm-es telekre épül, belső tere a garázzsal 141 nm + 22 nm terasz, amerikai-konyhás nappali + 4 szobás, dupla-komfortos.

Parkolás: garázsban

A lakások fűtése - meleg víz ellátása hőszivattyúval történik, a hő leadás padlófűtéssel történik.

Burkolatok, szaniterek, belső ajtók választhatók, a belső műszaki tartalomban megjelölt összegig a vételár részét képezik.

A mellékelt látványterv mesterséges intelligencia által generált illusztráció, a végleges homlokzati kialakítás a tervdokumentációban meghatározottak szerint történik.

Ára: 154.900.000.- Ft
Azonosító: 4681

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Gödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Göd m² ár
1099 e Ft
810 e Ft -36%
Ennek az ára
Göd átlagár
154.9 M Ft m Ft
201.5 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Göd

Eladó családi házak a környékről

Göd
Eladó családi ház

Göd

113.2 M Ft
6 szoba
150 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

139 M Ft
6 szoba
230 m²
Göd, Lenkey utca
Eladó családi ház

Göd

222 M Ft
9 szoba
270 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

75 M Ft
3 szoba
78 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

114.99 M Ft
4 szoba
125 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

79 M Ft
3 + 2 szoba
260 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

349 M Ft
7 szoba
371 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Göd, Honvéd sor
Eladó családi ház

Göd

147 M Ft
6 szoba
220 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

299.9 M Ft
5 szoba
411 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Zebegény
Eladó családi ház