Aerogate Homes

Eladó családi ház
Göd

+ 2 kép 1/5
114 900 000 Ft114.9 M Ft 1 025 893 Ft/m2
4 szoba
112 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 350 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 418
Kovács Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kedves Otthonkereső!

Felsőgödön épülő, garázsos, CSALÁDI HÁZ eladó!

A ház kb. 350 nm-es telekrészre épül, belső tere a garázzsal 112 nm + 12 nm terasz, amerikai-konyhás nappali + 3 szobás, dupla-komfortos, belső-kétszintes elrendezéssel.

Parkolás: garázsban

A lakások fűtése - meleg víz ellátása hőszivattyúval történik, a hő leadás padlófűtéssel történik.

Burkolatok, szaniterek, belső ajtók választhatók, a belső műszaki tartalomban megjelölt összegig a vételár részét képezik.

Az építő munkájára jellemző a megbízhatóság és igényesség, leinformálható, referencia házai megtekinthetők.

A mellékelt látványterv mesterséges intelligencia által generált illusztráció, a végleges homlokzati kialakítás a tervdokumentációban meghatározottak szerint történik.

Ára: 114.900.000.- Ft
Azonosító: 4680/CS

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Gödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Göd m² ár
1026 e Ft
949 e Ft -8%
Ennek az ára
Göd átlagár
114.9 M Ft m Ft
131.5 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Göd

Eladó családi házak a környékről

Göd, Lenkey utca
Eladó családi ház

Göd

222 M Ft
9 szoba
270 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

400 M Ft
7 + 1 szoba
580 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

718.26 M Ft
8 + 1 szoba
750 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

400 M Ft
7 szoba
606 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

147 M Ft
6 szoba
220 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

114.99 M Ft
4 szoba
125 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

134 M Ft
6 szoba
300 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

179 M Ft
7 szoba
300 m²
Göd
Eladó családi ház