Astora Art House

Eladó családi ház
Göd

+ 12 kép 1/15
79 000 000 Ft79 M Ft 987 500 Ft/m2
80 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 785 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3627814727
Veres Benjámin
Duna House - Göd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kivételes lehetőség: Autószerelő műhely, ház eladó!

GÖD központi részén, Pesti úti 785 m2-es saroktelken eladó egy 80 m2-es, jelenleg autószerelő műhelyként működő családi ház, beépíthető tetőtérrel és az udvaron lévő 72 m2-es műhellyel.

A teljes közművel rendelkező, téglalap alakú telek nagyon szerencsés  elrendezésű, főépületébe, udvarára és a melléképületi műhelybe az utcáról közvetlenül tudunk belépni, autóval behajtani, a főépület és az utca közötti 40 m2-es fedett beállón át.

A 80 m2 alapterületű főépület földszintjén L alakú, 62 m2-es, egy légterű,  3 állásos, aknás szerelő műhely, kis iroda, vizesblokk és a tetőtérre feljáratot, a hátsó udvarra személyi kijáratot biztosító közlekedő van. Az egyik műhelyből is nyílik autós kijárat a hátsó udvarra. A  kb. 60 m2-s tetőtér lakhatásra beépíthető, jelenleg egybefüggő terület, mely tárolási célokat szolgál. A földszinten a műhelyben, az irodában a fűtést gázkazán biztosítja, továbbá a műhelyben klíma is van. A melléképületi műhelyben nincs fűtés, jelenleg tárolási célokat szolgál. Az udvar betonozott, parkolásra, konténerek elhelyezésére ideális. A főépület, udvar és a melléképületi műhely bérbe van adva, a bérleti viszony akár tovább is vihető.

Az ingatlan tehermentes, akár a vele szomszédos, 600 m2-es telken lévő, HZ098705 referencia számú ingatlannal együtt is  eladó! A 2 ingatlan együttes eladási ára 169 millió Ft.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

0 szobás családi házak ára Gödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Göd m² ár
988 e Ft
803 e Ft -23%
Ennek az ára
Göd átlagár
79 M Ft m Ft
201.5 m Ft 61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Göd

Eladó családi házak a környékről

Göd
Eladó családi ház

Göd

149 M Ft
5 szoba
340 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

113.2 M Ft
6 szoba
150 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

147 M Ft
6 szoba
220 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

139 M Ft
6 szoba
230 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

147 M Ft
6 szoba
220 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

713.4 M Ft
8 + 1 szoba
750 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

199 M Ft
4 szoba
330 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

59.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

139 M Ft
6 szoba
300 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

134 M Ft
6 szoba
300 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

349 M Ft
7 szoba
371 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

400 M Ft
7 + 1 szoba
580 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

67 M Ft
3 szoba
97 m²
Jakabszállás
Eladó családi ház

Jakabszállás

105 M Ft
6 szoba
180 m²
Tótszentmárton
Eladó családi ház

Tótszentmárton

31.5 M Ft
5 szoba
130 m²
Szentmártonkáta