River Life

Eladó családi ház
Göd

+ 5 kép 1/8
139 900 000 Ft139.9 M Ft 1 146 721 Ft/m2
4 szoba
122 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 511 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 418
Kovács Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Új építésű, földszintes, dupla-komfortos, családi házak eladók Gödön!

CÉGES ÉPÍTKEZÉS, a 2024-től aktuális állami támogatások valamint kedvezményes, kamattámogatott hitelek felvehetőek – akár a 3%-os OTTHON START hitel, CSOK PLUS, babaváró is igényelhető, az ügyintézésben díjmentesen segítünk!

Az építő munkájára jellemző a megbízhatóság és igényesség, leinformálható, referencia házai megtekinthetők.

Göd középső részén 1023 nm-es telekre épülő, amerikai konyhás nappali + 3 szobás elrendezésű, DUPLA-KOMFORTOS, FÖLDSZINTES, családi házak eladók.
A házak elrendezése azonos, 122 nm alapterülettel rendelkeznek, ebből a lakótér 107,16 nm + terasz 30,48 nm + garázs 19,5 nm.

Az ingatlan 30-as PTH téglából épül, grafitos homlokzati hőszigeteléssel.
A tető Bramac beton cseréppel lesz fedett.
Műanyag szerkezetű, 3 rétegű hőszigetelő üvegezéssel ellátott nyílászárók kerülnek beépítésre.

Fűtésről és használati meleg vízellátásról hőszivattyú fog gondoskodni, a hő leadás az egész lakótérben padlófűtéssel történik.

Belső ajtók, burkolatok választhatók, a belső műszaki tartalomban megjelölt összegig a vételár részét képezik.
Az ingatlan kulcsrakész állapotban kerül átadásra, konyhabútor nélkül.

Köszönjük, hogy megtisztel bizalmával, és irodánkat választja új otthona kiválasztására. Tapasztalt és felkészült kollégáink segítenek Önnek akár a hétvégén is.
Ha esetleg még nem sikerült eladni ingatlanát, kedvezményes feltételekkel vállaljuk annak értékesítését!

Ára: 139.900.000.- Ft
Azonosító: 4660

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Gödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Göd m² ár
1147 e Ft
949 e Ft -21%
Ennek az ára
Göd átlagár
139.9 M Ft m Ft
131.5 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Göd

Eladó családi házak a környékről

Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

199.9 M Ft
4 szoba
240 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

147 M Ft
6 szoba
220 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

134 M Ft
6 szoba
300 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

149 M Ft
5 szoba
340 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

199 M Ft
4 szoba
330 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

129.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Göd, Honvéd sor
Eladó családi ház

Göd

147 M Ft
6 szoba
220 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

179 M Ft
7 szoba
300 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

280 M Ft
6 szoba
226 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd