Aerogate Homes

Eladó családi ház
Göd

+ 6 kép 1/9
149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 228 689 Ft/m2
4 szoba
122 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 850 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 418
Kovács Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kedves Otthonkereső!!

Új építésű, földszintes, dupla-komfortos, családi ház eladó Gödön!

Göd, csendes utcájában, 850 nm-es telekre épülő, amerikai konyhás nappali + 3 szobás elrendezésű, DUPLA-KOMFORTOS, FÖLDSZINTES, 122 nm alapterületű (lakótér 107 nm + terasz + fedett belépő), családi ház eladó.

Helyiséglista:
fedett belépő 2,56 nm, előszoba + előtér 13,45 nm, kamra 3,6 nm, nappali – konyha - étkező 36 nm, kapcsolódó terasz 15,55 nm, 3 szoba 12,6 – 12 – 12 nm, külön WC 2,85 nm, fürdőszoba 6 nm, háztartási helyiség 5,32 nm.

Az ingatlan 30-as PTH téglából épül, beton födémmel, 12 cm-es, grafitos homlokzati hőszigeteléssel.
A tető Bramac beton cseréppel lesz fedett.
Műanyag szerkezetű, 3 rétegű hőszigetelő üvegezéssel ellátott nyílászárók kerülnek beépítésre, fehér színben.

Fűtésről és használati meleg vízellátásról hőszivattyú fog gondoskodni, hő leadás az egész lakótérben padlófűtéssel történik.

Belső ajtók, burkolatok választhatók, a belső műszaki tartalomban megjelölt összegig a vételár részét képezik.
Napelem-, riasztó kiállást valamint a klíma villanyvezetékezését a vételár tartalmazza.

Az ingatlan kulcsrakész állapotban kerül átadásra, konyhabútor nélkül.

Parkolás térkövezett udvari beállón lesz megoldott.

A látványterv és a berendezett alaprajz tájékoztató jellegű, az épület kialakítása a műszaki leírás alapján történik.

Köszönjük, hogy megtisztel bizalmával, és irodánkat választja új otthona kiválasztására. Tapasztalt és felkészült kollégáink segítenek Önnek akár a hétvégén is.
Ha esetleg még nem sikerült eladni ingatlanát, kedvezményes feltételekkel vállaljuk annak értékesítését!

Ára: 149.900.000.- Ft
Azonosító: 4658

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás családi házak ára Gödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Göd m² ár
1229 e Ft
949 e Ft -29%
Ennek az ára
Göd átlagár
149.9 M Ft m Ft
131.5 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Göd

Eladó családi házak a környékről

Göd
Eladó családi ház

Göd

349 M Ft
7 szoba
371 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

79 M Ft
3 + 2 szoba
260 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

139 M Ft
6 szoba
230 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Göd, Lenkey utca
Eladó családi ház

Göd

222 M Ft
9 szoba
270 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

199.9 M Ft
4 szoba
240 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

248 M Ft
6 szoba
226 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

299.9 M Ft
5 szoba
411 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

199 M Ft
4 szoba
330 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

75 M Ft
3 szoba
78 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

149 M Ft
5 szoba
340 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház