River Life

Eladó családi ház
Gárdony

+ 11 kép 1/14
154 900 000 Ft154.9 M Ft 748 309 Ft/m2
4 szoba
207 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 947 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945013
Klambauerné Őri Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ APARTMANHÁZ A VELENCEI-TÓNÁL!Az ingatlan Gárdony-Agárd szívében a termálfürdő közelében helyezkedik el.Főbb jellemzői:- Családi ház 146 m2 - Három külön bejáratú apartman 61.2 m2- A telek 947 m2 - Két utcáról megközelíthető, vendég parkolóval- Az épület falazata tégla.- Fűtéséről gáz cirkó és vegyes tüzelésű kazán gondoskodik.- A ház 2000-ben bővítésre került és cserélve lettek a vezetékek (villany, víz, gáz) új műanyag nyílászárók lettek beépítve.- Az udvaron egy biciklitároló, fatároló és egy kerti kiülő lett kialakítva a vendégek kényelmét szolgálva.- Tiszta rendezett udvarú, fúrt kút biztosítja a kert locsolását.- Az apartmanok egész évben bevételi lehetőséget biztosítanak.- A ház alatt 12 m2-es pince található.- Díjmentes hitelügyintézés ügyfeleink részére - Az apartmanok átalakíthatók az új tulajdonos fantáziája és tervei szerint.Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését vagy bővebb információt szeretne kérem keressen elérhetőségem valamelyikén!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

+36302149474

Referencia szám: HZ023477

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Gárdonyban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gárdony m² ár
748 e Ft
819 e Ft 9%
Ennek az ára
Gárdony átlagár
154.9 M Ft m Ft
120.1 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gárdony

Eladó családi házak a környékről

Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

98 M Ft
4 szoba
104 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

89.5 M Ft
2 + 2 szoba
100 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

154.9 M Ft
7 szoba
196 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

73 M Ft
7 szoba
120 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

154.9 M Ft
5 + 3 szoba
200 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

115 M Ft
4 szoba
116 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

150 M Ft
5 + 5 szoba
300 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

150 M Ft
5 + 5 szoba
300 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
102 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

120 M Ft
5 szoba
164 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²