BAM Living

Eladó családi ház
Gánt

+ 3 kép 1/6
115 000 000 Ft115 M Ft 1 150 000 Ft/m2
2 szoba
100 m²
építés éve:1900

Részletes adatok

Telekméret: 1250 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Szélessáv
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 709
Tima Cecília
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180180 hivatkozási számú gánti családi ház.

Eladó családi ház Gánt, Kőhányáson!

Irodánk kínálatában újonnan elérhető ez az autentikus nagy tornácos családi ház.

Költözz Gánt, Kőhányásra – ahol a természet az otthonod része!

Gánt, Kőhányás festői része igazi nyugalomsziget a Vértes ölelésében. Tiszta levegő, csendes utca, barátságos közösség – tökéletes választás mindazoknak, akik a város zaját természetközeli életre cserélnék. Ezen a környéken különleges túraútvonalak, erdei séták, kirándulási lehetőségek várnak egész évben.

Kőhányás nem önálló település, közigazgatásilag Gánthoz tartozik, az egyik külterületi településrésze. Inkább egy kisebb, nyugodt lakó- és üdülőövezet jellegű terület, ahol családi házak és nyaralók találhatók, természetközeli környezetben.

Ingatlan adatai: telek - 1250 m2; ház - 80 m2 + nyitott tornác 40 m2; a telken 2 állásos mobil garázs, egy több szobás mobil ház saját terasszal, pince és további melléképületek találhatóak, ahol műhely és egyéb tárolási lehetőségek vannak.

Miért érdemes itt családi házat vagy nyaralót vásárolni?

Nyugodt, biztonságos környezet

Természetközeli életmód

Kiváló kiránduló- és pihenőhely

Értékálló befektetés

Tökéletes hétvégi menedék vagy állandó otthon

Csákvár, Gánt néhány percnyi autóútra van, Székesfehérvár 30-40 perc

Gánt Kőhányás nemcsak egy hely – hanem életérzés. Fedezd fel a vidéki nyugalom valódi jelentését, és találd meg itt álmaid otthonát vagy nyaralóját!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó gánti családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #180180

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás családi házak ára Gánton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gánt m² ár
1150 e Ft
733 e Ft -57%
Ennek az ára
Gánt átlagár
115 M Ft m Ft
73.6 m Ft -56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gánt

Eladó ingatlanok a környékről

Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

31.9 M Ft
2 szoba
59 m²
Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Gánt
Eladó családi ház

Gánt

120 M Ft
3 szoba
96 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

37.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Gánt
Eladó családi ház

Gánt

115 M Ft
2 szoba
100 m²
Gárdony
Eladó téglalakás

Gárdony

59.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

179 M Ft
6 szoba
160 m²
Bodajk
Eladó ikerház

Bodajk

68.846 M Ft
5 szoba
108 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Gánt
Eladó családi ház

Gánt

139 M Ft
3 szoba
170 m²
Gánt
Eladó családi ház

Gánt

22 M Ft
2 szoba
45 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Gánt, Külterület
Eladó családi ház

Gánt

68 M Ft
3 szoba
100 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Enying, Nincs
Eladó telek

Enying

1.9 M Ft
854 m²
0 m²
Gánt
Eladó családi ház

Gánt

155 M Ft
12 szoba
512 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sárosd
Eladó családi ház

Sárosd

21.9 M Ft
3 szoba
86 m²
Kálmánháza
Eladó családi ház

Kálmánháza

65 M Ft
3 + 1 szoba
151 m²
Badacsonytomaj