BAM Living

Eladó családi ház
Földes

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
32 000 000 Ft32 M Ft 415 584 Ft/m2
2 szoba
77 m²
építés éve:1984

Részletes adatok

Telekméret: 698 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 342
Czibere Judit
OTP Ingatlanpont Hajdúszoboszló Bethlen utca 23.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálunk Földes központjában Falusi Csokra alkalmas 698m2 telken lévő 77m2 családi házat!
A kíváló lokációval rendelkező ingatlan minden intézménytől , közülettől sétatávolságra található!

Az 1984-ben épült masszív ingatlan főbb paraméterei:
-beton alapon B30 tégla falazatú
-a tető fa szerkezetű és zsindely héjazatú
-a nyílászáró korhű állapotú
-az elektromos hálózat részben fel van újítva
-a vízhálózat korszerű , a fürdőszoba 8 éve újult meg
-a víz hőmérsékletét gázbojler szabályozza
-az otthon melegét 3 cserépkályha és gázfűtés biztosítja konvektor hőleadó által
-a padlózatot hideg-melegburkolat fedi
-a világos beltérben : 2 szoba, nappali , konyha , spájz , folyosó , fürdőszoba , és külön wc került kialakításra.
A telek utcafront felőli részében a főépület mellett 24m2 közművel ellátott nyári konyha helyezkedik el , amely vályog falazattal , stabil födém és homlokzati résszel rendelkezik .
A melléképület mellett található a 28m2 beton alapon könnyűszerkezetes garázs .
A telek hátsó részében gazdálkodásra alkalmas gazdasági épületek illetve szénatároló található.
Az utcafronton , és a szomszédok felőli telekhatárt jelző kerítések rendben vannak.

Per - teher és igénymentes ingatlan , amely azonnal bírtokba vehető !
Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek , valamint CSOK Plusz , 3% Otthon Start Program hitel és BABAVÁRÓ ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.
További kérdéseire készséggel válaszolok a hét bármely napján !

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás családi házak ára Földesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Földes m² ár
416 e Ft
302 e Ft -38%
Ennek az ára
Földes átlagár
32 M Ft m Ft
21 m Ft -52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Földes

Eladó ingatlanok a környékről

Földes, Csokonai utca
Eladó családi ház

Földes

10 M Ft
2 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Földes
Eladó családi ház

Földes

42.5 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Földes
Eladó családi ház

Földes

26 M Ft
2 szoba
66 m²
Debrecen, Dobozikert, Dobozi utca 27
Eladó téglalakás

Debrecen

53.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Földes
Eladó családi ház

Földes

32 M Ft
2 szoba
77 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

63 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Földes, Csokonai utca
Eladó családi ház

Földes

10 M Ft
2 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

115 M Ft
3 szoba
94 m²
Földes, Csokonai utca
Eladó családi ház

Földes

10 M Ft
2 szoba
60 m²