Astora Art House

Eladó családi ház
Felsőörs

+ 17 kép 1/20
139 000 000 Ft139 M Ft 1 737 500 Ft/m2
2 szoba
80 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1335 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3687814011
Sali Réka
Füred Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Csipetnyi Csoda a Balatonnál - exkluzív ingatlan eladó Alsóörsön

Képzeld el, hogy a luxus és a kényelem találkozik egy csodálatos panorámás telken, ahol az otthon melege és egy wellness nyugalma vár!

Felsőörs és Alsóörs határán keresi új tulajdonosát ez a 3 éve teljeskörűen felújított ingatlan, amely tökéletes választás nyaralónak, befektetésnek, vagy állandó lakhatásra egyaránt.

Az alsó szinten 12 m2-es fedett terasz, ~30 m2-es amerikai konyhás nappali, wc és mosókonyha, a felső szinten szabadon álló káddal és zuhannyal ellátott panorámás luxus háló, innen nyíló loggia, és wc került kialakításra.
A 4 évszakos ingatlan mindkét szintjén klímatizált, a megfelelő hőmérsékletért elektromos padlófűtés, a melegvízellátásért villany bojler felel.

A jelenleg vendégházként funkcionáló ingatlan 1335 m2-es, panorámás, ősfás telken fekszik, ahol wellness helyiség (szaunával, jakuzzival és zuhannyal), valamint zárható tárolós szaletli is helyet kapott.
Az éves szaldós elszámolású napelemek biztosítják az alacsony villany számlát.

Az ingtalan csendes utcáról, elektromos kapun át megközelíthető. Az zártkerti ingtalan tulajdoni lapon gyümölcsös és gazdasági épületként szerepel, kifüggesztés köteles.

Ha egy igazán különleges helyre vágysz, ahol a luxus, a kényelem és a természet összhangban vannak, akkor ez az ingatlan neked szól!
Keress minket, hogy ne maradj le a legexkluzívabb ingatlan kínálatunkról!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2024. 12. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Felsőörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Felsőörs m² ár
1738 e Ft
984 e Ft -77%
Ennek az ára
Felsőörs átlagár
139 M Ft m Ft
149.7 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Felsőörs

Eladó ingatlanok a környékről

Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

79.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Felsőörs
Eladó családi ház

Felsőörs

139.99 M Ft
4 szoba
127 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1740.186 M Ft
9 szoba
2250 m²
Felsőörs
Eladó családi ház

Felsőörs

139 M Ft
2 szoba
90 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

24.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Felsőörs, Csendvilla utca
Eladó családi ház

Felsőörs

195 M Ft
5 szoba
350 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

54 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Felsőörs
Eladó családi ház

Felsőörs

188 M Ft
3 + 4 szoba
198 m²
Felsőörs
Eladó családi ház

Felsőörs

145 M Ft
4 szoba
174 m²
Felsőörs
Eladó családi ház

Felsőörs

250 M Ft
8 + 2 szoba
320 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

22 M Ft
2 szoba
50 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

142.9 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

80 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Dabronc
Eladó családi ház

Dabronc

14.5 M Ft
2 szoba
73 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa