Oasis Residence

Eladó családi ház
Fehérvárcsurgó

+ 7 kép 1/10
19 800 000 Ft19.8 M Ft 550 000 Ft/m2
2 szoba
36 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 801 m2
Fűtés: Elektromos
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Képesiné Szabó Melinda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fehérvárcsurgón, a víztározó és a Gaja-völgy bejárata között található ZÁRTKERTI ingatlant kínálom megvételre, mely elhelyezkedésének köszönhetően számtalan lehetőséget kínál. Kitűnő választás lehet saját célra egy ÖNFENNTARTÓ új otthonnak, hétvégi háznak vagy nyaralónak, vállalkozásként pedig üzemeltethető erdészházként vagy turista szállóként is, kiadható vadászoknak, halászoknak, kirándulóknak. A domboldalon elhelyezkedő 801 m2-es telekről csodálatos kilátás tárul elénk.

A 2022-ben épült, 3,5 KW-os NAPELEM rendszerrel ellátott könnyűszerkezetes épület 36 m2-es lakótérrel + 12 m2-es fedett terasszal rendelkezik.
A könnyűszerkezet PIR homlokzati panelból, 15 cm-es Rockwool kőzetgyapot szigeteléssel, belül gipszkarton borítással készült.
A belső és külső színezés az új tulajdonosra vár, aki saját ízlésére szabva teheti egyedivé és még személyesebbé a házikót.

A házba lépve az amerikai konyhás étkező-nappaliba érkezünk, ahonnan nyílik egy hálószoba és egy zuhanyzóval kialakított fürdőszoba-wc-vel.
Amennyiben szükséges, a lakótér további bővítése a fedett terasz beépítésével megoldható.
A vízellátás házi vízmű rendszerrel egy 90 m mély fúrt kútból történik. Az ivóvíz bevizsgáltatva.
A melegvizet villanybojler, a fűtést elektromos fűtőpanel biztosítja.

Amennyiben hirdetésem elnyerte tetszését és szeretné személyesen is megtekinteni az ingatlant, várom megtisztelő érdeklődését.

"Meglátni és megszeretni"

Hitelre van szüksége? Az Otthon Centrum teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére.
Kérje személyre szabott ajánlatunkat!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás családi házak ára Fehérvárcsurgón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fehérvárcsurgó m² ár
550 e Ft
679 e Ft 19%
Ennek az ára
Fehérvárcsurgó átlagár
19.8 M Ft m Ft
105.9 m Ft 81%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fehérvárcsurgó

Eladó ingatlanok a környékről

Füle
Eladó családi ház

Füle

42.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Fehérvárcsurgó
Eladó családi ház

Fehérvárcsurgó

295 M Ft
4 szoba
255 m²
Csákvár
Eladó telek

Csákvár

4 M Ft
742 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

57.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Fehérvárcsurgó
Eladó családi ház

Fehérvárcsurgó

48.8 M Ft
3 szoba
114 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

86.7 M Ft
4 szoba
120 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Fehérvárcsurgó
Eladó családi ház

Fehérvárcsurgó

143 M Ft
4 szoba
260 m²
Fehérvárcsurgó
Eladó családi ház

Fehérvárcsurgó

295 M Ft
4 szoba
267 m²
Fehérvárcsurgó
Eladó családi ház

Fehérvárcsurgó

27.99 M Ft
3 szoba
93 m²
Székesfehérvár
Eladó üzlethelyiség

Székesfehérvár

129 M Ft
259 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

46 M Ft
2 szoba
47 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Fehérvárcsurgó
Eladó családi ház

Fehérvárcsurgó

48.8 M Ft
3 szoba
114 m²
Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Székesfehérvár
Eladó garázs

Székesfehérvár

8 M Ft
17 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Fehérvárcsurgó