City Pearl

Eladó családi ház
Erdőkertes, földszint

81 900 000 Ft81.9 M Ft 660 484 Ft/m2
3 szoba
124 m²
földszint
építés éve:1983

Részletes adatok

Telekméret: 992 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 396
Kómár-Benke Nikoletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Erdőkertes egyik kellemes, csendes utcájában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, rendezett családi házat, amely ideális választás lehet mindazok számára, akik nyugodt környezetben, mégis jól élhető otthonra vágynak.

Az 1983-ban épült ingatlan egy 992 m²-es, szépen gondozott telken helyezkedik el. A kert igazán hangulatos és praktikus kialakítású: működő fúrt kút, esővízgyűjtő rendszer, valamint elektromos úszókapun keresztül megközelíthető gépkocsibeállási lehetőség is rendelkezésre áll.

A lakóingatlan 82,5 m²-es lakótérrel rendelkezik, melynek elosztása rendkívül praktikus és kényelmes. Helyet kapott benne egy világos nappali, két külön nyíló szoba, étkező, konyha spejzzel, fürdőszoba, külön WC, valamint padlás- és pincelejárat is. A ház alatt teljes területén pince található, amely kiváló tárolási vagy akár műhely kialakítására is alkalmas, a pincét 50%- al vettem bele az ingatlan területébe.

Az ingatlan egyik különleges értéke a két terasz: egy hangulatos első terasz és egy nyugodt, kertkapcsolatos hátsó terasz biztosít kellemes kikapcsolódási lehetőséget.

A ház tartószerkezete kiváló állapotú, a tető teljes felújítása körülbelül 10 évvel ezelőtt történt meg. A járható padlástér szigetelt, így további tárolási lehetőséget kínál. Az ingatlan fenntartása kedvező, az átlagos havi gázfogyasztás mindössze körülbelül 11.000 Ft.

Ez az otthon tökéletes választás lehet családoknak, illetve mindazoknak, akik értékelik a nyugodt környezetet, a rendezett kertet és a stabil műszaki állapotot. Az ingatlan előre egyeztetett időpontban rugalmasan megtekinthető. Amennyiben kérdése merülne fel, keressen bizalommal!

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, előre egyeztetett időpontban rugalmasan megtekinthető. A vásárláshoz kedvező, akár 3%-os hitellehetőség is elérhető, amely már 30% önerőtől igénybe vehető, független hitelszakértőnk pedig teljes körű segítséget nyújt az ügyintézés során.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Erdőkertesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Erdőkertes m² ár
660 e Ft
684 e Ft 3%
Ennek az ára
Erdőkertes átlagár
81.9 M Ft m Ft
47.2 m Ft -74%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Erdőkertes, földszint

Eladó családi házak a környékről

Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

155 M Ft
4 szoba
155 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

149.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

155 M Ft
4 szoba
175 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

49.9 M Ft
2 szoba
38 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

104.9 M Ft
5 szoba
126 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

65.5 M Ft
2 szoba
100 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

149.9 M Ft
6 szoba
300 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

149.9 M Ft
6 szoba
300 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

129 M Ft
4 + 2 szoba
336 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

65.5 M Ft