Astora Márvány8

Eladó családi ház
Erdőkertes

+ 12 kép 1/15
84 800 000 Ft84.8 M Ft 921 739 Ft/m2
4 szoba
92 m²
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 669 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 490
Nagy Barbara
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok ERDŐKERTESEN egy 4 szobás családiházat.
A ház alapja körülbelül 1985-ben épült, amely tégla szerkezetű, és hozzá építésre került az elmúlt években egy könnyűszerkezetes rész is.
2 külön bejáratú lakás került kialakításra.
Az első, nagyobbik részen nappali, konyha, 2 hálószoba, és egy fürdőszoba található.
A második lakás egy szoba, folyosó, wc, és egy kis tusolós fürdőszoba.
Az udvar rendezett.
2 beállásos lemetózgarázs áll rednelkezésre, melnyek elektromos ajtaja van.
A ház fűtése: hőszivattyúval, és klímával történik.
Napelem 5 kw! 3 db hűtő-fűtő klíma!
Hívjon bizalommal, tekintsük meg együtt! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393801

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Erdőkertesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Erdőkertes m² ár
922 e Ft
877 e Ft -5%
Ennek az ára
Erdőkertes átlagár
84.8 M Ft m Ft
123.4 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Erdőkertes

Eladó családi házak a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Erdőkertes, Lugosi utca
Eladó családi ház

Erdőkertes

54.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

129 M Ft
4 + 2 szoba
336 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

104.9 M Ft
5 szoba
126 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

49.9 M Ft
2 szoba
38 m²
Erdőkertes, Fő út
Eladó családi ház

Erdőkertes

129.9 M Ft
4 + 2 szoba
164 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

174.9 M Ft
10 szoba
320 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

48 M Ft
3 szoba
70 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

155 M Ft
4 szoba
155 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

54.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

105 M Ft