Oasis Residence

Eladó családi ház
Erdőkertes

+ 17 kép 1/20
124 000 000 Ft124 M Ft 751 515 Ft/m2
5 szoba
165 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 1002 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Cseresznye Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Erdőkertesen a Fő úton kínálok eladásra egy belülről felújított, hőszigetelt fa nyílászárókkal rendelkező, gáz és vegyes tüzelésű kazánnal fűtött, nagy alapterületű 2 vagy több lakássá alakíthatő, üzlethelységgel rendelkező családi házat.
Az ingatlan több lehetőséget rejt magában!
-Műhelyekkel, saját lakrésszel és kisbolt üzemeltetéssel.
-Több lakássá alakítható ingatlan külön bejáratokkal és kerttel.
-Az ingatlanban az üzlethelység kiadásra került, ami fedezheti akár a törlesztőrészletet, vagy bevételi forrásként is szolgálhat!

A TELEPÜLÉS:
-Erdőkertes egy gyorsan fejlődő település az agglomerációban.
Budapesttől, autóval 25-30 percre található. Közel van az M3 autópálya valamint Veresegyház és Gödöllő.
Maga az ingatlan központi helyen van, a község központjától 100 méterre található.

A HÁZRÓL:
- Az ingatlan az 1980-as években épült téglából, azóta több felújításon is átesett.
Nettó fűtött alapterülete 165,5 nm, Bruttó alapterülete, ami az erkélyek és a műhelyekkel együtt: 305 nm
Kívülről kapott 10 cm hőszigetelést, belülről felújították a fürdőszobákat és a szobákat, valamint kicserélték a nyílászárókat.
Asztalos által készített ablakok és ajtók vannak, 2 rétegű hőszigetelt üveggel ellátva fa tokozatban.
Az ingatlanban 4 hálószoba, 1 félszoba, 2 fürdőszoba, galériás nappali, konya és egy félszoba található.
Az szuterén szinten van 2 nagy méretű műhely vagy garázs és egy üzlethelységként bejegyzet kisbolt.
Továbba több nagy méretű erkély és terasz.

AZ INGATLAN KÖRNYEZETE:
- Az ingatlan közelében megtalálható minden ami az élethez szükséges:
Bevásárlási lehetőségként boltok pár perc sétával megközelíthetők.
A Közelben található több óvoda, egy általános iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, sportolási lehetőságek, községi piac.
-Tömegközlekedés szempontjából eléggé jó, Budapestre óránként járnak buszok.
Vasúti közlekedés: Óránként a Nyugati pályaudvarra és Vácra járnak vonatok, és reggelente gyorsított járatok.

Ajánljuk befektetőknek és vállalkozó szellemű családoknak akik lehetőséget látnak egy sok lehetőséget magában rejtő ingatlanban!

-Megtekintésért keressen bizalommal a hét bármely napján!
-Jöjjön el és nézze meg, legyen ÖN az első aki ajánlatot tesz!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Erdőkertesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Erdőkertes m² ár
752 e Ft
744 e Ft -1%
Ennek az ára
Erdőkertes átlagár
124 M Ft m Ft
122.5 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Erdőkertes

Eladó családi házak a környékről

Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

140 M Ft
4 szoba
114 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

115 M Ft
3 + 2 szoba
125 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

155 M Ft
4 szoba
155 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

149.9 M Ft
6 szoba
300 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

155 M Ft
4 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Erdőkertes, Fő út
Eladó családi ház

Erdőkertes

129.9 M Ft
4 + 2 szoba
164 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház