NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Erdőkertes

+ 17 kép 1/20
155 000 000 Ft155 M Ft 885 714 Ft/m2
4 szoba
175 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 834 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 265
Kis Ágota
Családi Ingatlan Centrum

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Erdőkertesen a Fő út közelében eladó egy 175 nm-es, 4 szobás, újszerű, napelemes, földszintes családi ház, dupla garázzsal, 834 nm-es telken.

A rendkívül magas műszaki és esztétikai színvonalú családi ház Erdőkertes központjától és az Erdőkertesi Pisztrángos tótól autóval 5 percre található csendes, jó levegőjű utcában, új építésű családi házas környéken, a Háromház városrészen.
2020-ban épült szuper energetikával, magas műszaki tartalommal és minőségi anyagokból. A ház OKOS OTTHON, azaz a lényeges működési funkciók mobil telefonról vezérelhetők.

A családi ház beosztása:
• amerikai konyhás nappali (36,7 nm)
• 3 hálószoba beépített szekrényekkel (12,6-12,3-13,8 nm)
• fürdőszoba káddal-épített zuhanyzóval-toalettel
• vendég toalett
• háztartási helyiség (4,8 nm)
• tágas előszoba
• közlekedő
• fedett első és hátsó terasz 20 nm

Műszaki tartalom:
Porotherm 30-as tégla, 12 cm homlokzati hőszigeteléssel/Porotherm 10-es válaszfal tégla
Beton födém 20 cm hőszigeteléssel/ 5 cm-es XPS -Bramac tetőcserép
Aluplast IB 4000 típusú,3 rétegű hőszigetelt műanyag nyílászárók, szúnyoghálóval
Okos Alu automata redőny
Magas minőségű beltéri és kültéri ajtók, burkolatok, szaniterek
Magas minőségű gépekkel felszerelt konyha (Bosch mosogató, tűzhely, Whirlpool sütő, mikro, stb.), melyek az ár részét képezik.
Okos, dupla, szekcionált, automata garázs ajtó
Elektromos autó töltő
7,5 kw-os napelemrendszer hálózati visszatáplálással
Padlófűtés, melegvízellátás kondenzációs kazánnal, évi 9880 Ft átlagos fogyasztással.
Elektromos áram: az éves elszámoláskor, a napelem miatt null- vagy negatív szaldós
Okos Hitachi klíma
Elektromos kandalló, alternatív lehetőségként fatüzelésű Leier kémény beépítve
Okos, automata öntöző rendszer
Okos riasztórendszer
Okos robotfűnyíró
Beépített vízszűrő (Honeywell típusú)

Az ingatlan előnyei
• közel a főúthoz és buszmegállóhoz-kiváló elhelyezkedés, biztonságos környék
• átlagon felüli, magas műszaki tartalom
• alacsony fűtés-áram díj (9880 Ft /hó átalány)
• különleges saját kert -200db növény
• kiváló szomszédok
• Autóval 15 perc az M3 Gödöllői felhajtó és a bevásárlási lehetőség
• Budapesttől 30 km-es távolság, a főváros 40 perc alatt megközelíthető három irányban(M3-Vác-M3M0)

2025-ben érvényes új CSOK PLUSZ feltételek érvényesek.
Ingyenes, bank semleges hiteltanácsadás, kedvező megbízási díj saját ingatlanának eladására, ingatlan jogi-és földhivatali ügyintézés, értékbecslés, energetikai tanúsítvány új rendelet szerint.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Erdőkertesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Erdőkertes m² ár
886 e Ft
877 e Ft -1%
Ennek az ára
Erdőkertes átlagár
155 M Ft m Ft
123.4 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Erdőkertes

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Erdőkertes, Lugosi utca
Eladó családi ház

Erdőkertes

54.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

174.9 M Ft
10 szoba
320 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

65.5 M Ft
2 szoba
100 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

149.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

54.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

115 M Ft
3 + 2 szoba
125 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

49.9 M Ft
2 szoba
38 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

124 M Ft
5 szoba
165 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

149.9 M Ft
6 szoba
300 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba