BAM Living

Eladó családi ház
Érd

+ 14 kép 1/17
85 000 000 Ft85 M Ft 163 776 Ft/m2
2 szoba
519 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 519 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Antal Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Érd központjában kínálunk eladásra egy stabil szerkezetű, tégla építésű családi házat, különálló tégla melléképülettel, önálló 519 m²-es telken.

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: a Stop Shop, bevásárlási lehetőségek, vasútállomás és tömegközlekedés mindössze pár perc sétával elérhetőek, így akár családosoknak, akár befektetőknek is remek lehetőség.

Főbb jellemzők:
-Önálló, 519 m²-es telek
-Nettó 82,7 m²-es lakóház
-2 szoba
-Tégla építés
-Beton födémes kialakítás (tetőtér beépíthető)
-Jó állapotú tető és tetőszerkezet
-Összközműves ingatlan
-Fűtés jelenleg gázkonvektorral
-2 kémény a főépületben
-Különálló, tégla melléképület kb. 15 m² alapterülettel
-A melléképület is saját kéménnyel rendelkezik

Az ingatlan jelenlegi állapotában felújítást igényel, azonban éppen ez adja a legnagyobb előnyét: a vevő saját elképzelései szerint alakíthatja ki az otthon műszaki tartalmát és belső tereit.
A beton födémnek köszönhetően a tetőtér beépítése is könnyedén megvalósítható, így akár nagyobb családi otthon vagy kétgenerációs kialakítás is szóba jöhet.

A különálló melléképület pedig tökéletes lehet:
-műhelynek
-tárolónak
-hobbihelyiségnek

Kinek ajánljuk?
-akik központi elhelyezkedést keresnek
-akik saját ízlésükre formálnák új otthonukat
-befektetőknek
-bővíthető ingatlant keresőknek

Jöjjön el, nézze meg személyesen, és képzelje el, milyen lehetőségek rejlenek ebben az ingatlanban!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
164 e Ft
1110 e Ft 85%
Ennek az ára
Érd átlagár
85 M Ft m Ft
95.8 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd, Érdliget - Kutyavár, Liliom utca
Eladó családi ház

Érd

300 M Ft
3 szoba
184 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, 2030.ÉRDLIGET, KÖVIRÓZSA
Eladó családi ház

Érd

649 M Ft
6 szoba
380 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

115 M Ft
122 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
5 szoba
175 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149 M Ft
1 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

125 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²