Seven Pearl

Eladó családi ház
Érd

+ 15 kép 1/18
90 000 000 Ft90 M Ft 782 609 Ft/m2
3 szoba
115 m²
építés éve:1985

Részletes adatok

Telekméret: 953 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624769715
Bartos Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Érd Parkváros részén egy 75 m2-es + 32 m2 pincerész (garázs, tárolórész), 12 m2-es fedett terasszal 1985-ben épült, családi házat 943 m2-es karban tartott telekkel.

A telek 25 %-ban beépíthető, így még 160 m2 hozzá építéssel lehet bővíteni.
Elrendezése: közlekedő, fürdőszoba+WC, 2 szoba, nappali, konyha, étkező, fedett teraszról jutunk az ingatlanba. Az ingatlan tégla építésű, tetőtér beépíthető, nappaliból való lehetőség kialakítva lépcső kiépítésére, cserép fedéses, fa nyílászárokkal, melyek redőnnyel felszereltek.
Fűtése 3 éve vásárolt Westen márkájú gázcirkó, radiátoros hőleadással. Az ingatlan szépen karban tartott, maguknak építették, így az akkori lehetőségekhez képest a legjobb anyagokkal dolgoztak.
Közlekedése, mint autóval, mint tömegközlekedéssel jó, buszmegálló pár perc sétára, amely megy Budapest felé is, illetve Érd városközpontba. Autóval az M7-es autópálya is pár percre. Közelben megtalálható Interspar, gyógyszertár, pékség, zöldséges, orvosi rendelő, iskola, óvoda stb.

Amennyiben a hirdetésem felkeltette az érdeklődését, kérem keressen bizalommal a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
783 e Ft
937 e Ft 16%
Ennek az ára
Érd átlagár
90 M Ft m Ft
98.8 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

125 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
5 szoba
160 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

79.9 M Ft
5 szoba
152 m²
Érd, Parkváros, Visegrádi utca
Eladó családi ház

Érd

159.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

160 M Ft
7 szoba
250 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd, Újfalu
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

55 M Ft
6 szoba
155 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

37.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149 M Ft
1 szoba
180 m²

Falusi CSOK ingatlanok