NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Érd

+ 13 kép 1/16
120 000 000 Ft120 M Ft 1 061 947 Ft/m2
5 szoba
113 m²
építés éve:1979

Részletes adatok

Telekméret: 1196 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624769715
Bartos Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tágas családi ház hatalmas telekkel Érden rengeteg lehetőséggel!

Eladó Érd közkedvelt, nyugodt részén egy 114 nm-es családi ház, 1196 nm-es, gyümölcsfákkal beültetett telken.
Az ingatlan kiváló választás családoknak vagy azoknak, akik saját ízlésükre szeretnék formálni otthonukat.
Főbb jellemzők:3 külön nyíló hálószoba az emeleten + fürdőszoba. Tágas, jól alakítható terek. Gázfűtés, de vegyes tüzelésű fűtés kialakításának lehetősége adott. Beépített terasz.
Különálló garázs és több tároló. Ami igazán különlegessé teszi: Nagy, 1196 nm-es telek, gyümölcsfákkal. Csendes, élhető környezet.
Iskola, óvoda, cukrászda és nagyobb bevásárlóközpont a közelben.
Ez az ingatlan tökéletes alap egy szerethető családi otthon kialakításához, miközben minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.

Amennyiben a hirdetésem felkeltette az érdeklődését, kérem keressen bizalommal a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

5 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
1062 e Ft
897 e Ft -18%
Ennek az ára
Érd átlagár
120 M Ft m Ft
176.5 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

115 M Ft
122 m²
Érd, Újfalu
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

37.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Érd, Parkváros, Visegrádi utca
Eladó családi ház

Érd

159.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

95 M Ft
5 szoba
226 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Liliom utca
Eladó családi ház

Érd

300 M Ft
3 szoba
184 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

225.5 M Ft
6 szoba
503 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

160 M Ft
7 szoba
250 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd