NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Érd, Újfalu

+ 3 kép 1/6
129 900 000 Ft129.9 M Ft 962 222 Ft/m2
5 szoba
135 m²

Részletes adatok

Telekméret: 790 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 231
Kósa Edina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

FENYVES-PARKVÁROS SZÍVÉBEN, ASZFALTOZOTT, ZSÁKUTCÁBAN!

Ez a most épülő új építésű családi-ház KERESI tulajdonosát!!

TÖKÉLETES VÁLASZTÁS A NAGYVÁROSOK ZAJÁTÓL TÁVOLI, ENERGIAHATÉKONY ÁLOMOTTHONT KERESŐK SZÁMÁRA!

Szeretné meglepni szeretteit vagy biztonságban tudni a pénzét?

Akkor, ha Ön is így gondolja ajánlanám ezt az ingatlant!!

JÖJJENEK, NÉZZENEK KÖRÜL, HOGYAN IS ALAKÍTANÁK KI AZ ÖNÖK IGÉNYEI SZERINT SZÉP OTTHONNÁ!!

Kérem hívjon, találkozzunk a helyszínen, hogy körbesétálhassunk a nyugodt , szép környezetben megépülő ingatlant, alakítsuk ki együtt az Ön és kedves családja szép új otthonát :)

Az energiahatékonyság jegyében HŐSZIVATTYÚ rendszert alkalmazunk, mely nagyon ENERGIATAKARÉKOS FELHASZNÁLÁST tesz lehetővé.

A kivitelező törekszik arra,hogy magas minőségű,egyedi kivitelezésű ingatlant alkosson ezen a nem mindennapi környéken!!

A ház – csakúgy, mint a kivitelező számtalan, megtekinthető referencia háza esetében is – magas minőségi anyagok felhasználásával és magas műszaki tartalommal épül.

A házat ajánljuk családosoknak, hiszen itt minden az Állam adta kedvezményt, lehetőséget kihasználhatnak, legyen az Babaváró, CSOK támogatás és hitel is!

Miért ne venné igénybe az Állam adta támogatásokat, lehetőségeket? Döntsön okosan, használja ki amíg lehet!

Leendő tulajdonosának lehetősége van az alaprajzon a statikát nem érintő, mozgatható válaszfalak módosítására, igénye szerint, valamint a belső burkolatok, ajtók kiválasztására, megadott értékhatárig.

Rövid műszaki leírás:
-30-as téglafal
-15cm szigetelés
-10cm válaszfalak
-műanyag nyílászárók
-hőszivattyús fűtésrendszer
-padlófűtés mindenhol
-beépített wc
-redőnyök
-burkolatok 6000ft/nm
-elektromos garázskapu
-elektromos nagykapu

Ez az ingatlan részleteiben igen gazdag elgondolás szerint lesz megépítve. Tapasztalt a kivitelező cég, így megannyi referencia munkával igazolható, hogy a megálmodástól a megvalósításhoz vezető út nem csak egy illúzió. Az építkezés során szigorúan csak a legmagasabb minőségű anyagokat fogja a kivitelező felhasználni, hogy igazán exkluzív otthont hozzon létre.
Mindemellett számítunk az Ön igényeinek bevonásaira is, burkolatok és szaniterek és egyéb kiegészítők tekintetében.

Aki a csendre, nyugalomra vágyik a zöldövezetben, luxus környezetben szeretne élni, de fontos neki, hogy elérhető távolságra legyen a város nyüzsgése is, annak kiváló választás ez a környék.

HÍVJON FEL, KÉRJEN EGY IDŐPONTOT, JÖJJÖN, NÉZZE MEG!

Nekem ebben az ingatlanban az elhelyezkedése mellett, a formálhatósága és a benne rejlő rengeteg lehetőség tetszik a legjobban.

Ha Ön is így látja, hívjon, nézze meg, legyen az új tulajdonosa mielőbb!

Nem fogja megbánni!

Szép napot sikeres vásárlást kívánok!

Köszönöm, hogy időt szánt hirdetésemre!

Hirdetés feltöltve: 2024. 07. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újfalu m² ár
Érd m² ár
962 e Ft
966 e Ft 0%
897 e Ft -7%
Ennek az ára
Újfalu átlagár
Érd átlagár
129.9 M Ft m Ft
154.4 m Ft 16%
176.5 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd, Újfalu

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

95 M Ft
5 szoba
226 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Liliom utca
Eladó családi ház

Érd

300 M Ft
3 szoba
184 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149 M Ft
1 szoba
180 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

115 M Ft
122 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

67 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Érd, Parkváros, Visegrádi utca
Eladó családi ház

Érd

159.9 M Ft
5 szoba
165 m²