Astora Márvány8

Eladó családi ház
Érd, Parkváros, Szövő u.közelébe

+ 4 kép 1/7
126 000 000 Ft126 M Ft 797 468 Ft/m2
4 szoba
158 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 827 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Jusztin Péter
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

3 szobás,158 nm2 es ,2 szintes , mediterrán stilusú ház
teljesen közműves 827 nm2 telken
+1 teljesen elkülönülő földszinti lakással
gáz cirkós, klímás
gyorsan költözhető,tehermentes
5 éve épült

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Parkváros m² ár
Érd m² ár
797 e Ft
788 e Ft -1%
997 e Ft 20%
Ennek az ára
Parkváros átlagár
Érd átlagár
126 M Ft m Ft
100 m Ft -26%
149.2 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd, Parkváros, Szövő u.közelébe

Eladó családi házak a környékről

Érd, Parkváros, Visegrádi utca
Eladó családi ház

Érd

159.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

95 M Ft
5 szoba
226 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149 M Ft
1 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, 2030.ÉRDLIGET, KÖVIRÓZSA
Eladó családi ház

Érd

649 M Ft
6 szoba
380 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

160 M Ft
7 szoba
250 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi