Oasis Residence

Eladó családi ház
Érd

+ 17 kép 1/20
269 000 000 Ft269 M Ft 1 537 143 Ft/m2
4 szoba
175 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 908 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 320
Csiszár Rudolf
OPTIMA | A szakértő ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

CSALÁDI OTTHON IGÉNYES ÉLETVITELHEZ

Álmodott már olyan otthonról, ahol a tér, a funkcionalitás és az igényesség harmóniában élnek egymással? Ahol minden részlet azt a célt szolgálja, hogy Ön és családja valóban otthon érezze magát? Ez az új építésű ház pontosan ezt nyújtja – kompromisszumok nélkül.

Érd egyik legnépszerűbb városrészében, Fenyves-Parkvárosban kínálom megvételre ezt a kiváló adottságú családi házat, amely egy csendes, nyugodt környezetben, mégis könnyen elérhető infrastruktúrával rendelkezik. Interspar, Auchan, IKEA, Budaörs és Budapest egyaránt gyorsan megközelíthető autóval.

A ház jogerős építési engedéllyel rendelkezik, az átadás 2025 végére várható. A kivitelező több mint két évtizedes tapasztalattal dolgozik, referenciái a környező utcákban kézzelfogható bizonyítékai a minőségnek. A fotókon látható referenciaház 99%-ban megegyezik a most készülő otthonnal.

OTTHON, AMELYBEN KÖNNYŰ ÉLNI ÉS JÓ MEGÉRKEZNI
A bruttó 227 m²-es családi ház, 175 m² nettó lakótérrel, egy szinten, kényelmes, átgondolt elrendezéssel szolgálja egy család mindennapjait. A tágas, egybenyitott nappali-konyha-étkező (50,5 m²) tökéletes helyszíne a közös időtöltésnek. Továbbá három hálószoba, két fürdőszoba, külön mosókonyha, kazánház, két gardrób, közlekedők, valamint egy 36 m²-es garázs is helyet kapott. A 29,3 m²-es terasz, amelyből kb. 20 m² fedett, természetes meghosszabbítása a belső térnek – a pihenés és családi vacsorák színtere.

LETISZTULT DESIGN, KIEMELKEDŐ MŰSZAKI MINŐSÉG (AA+ ENERGETIKAI BESOROLÁS)

A kivitelezés során minden részletre figyeltek:
- Leier falazat, E-gerendás födém, prémium Austrotherm szigetelés
- Padlófűtés zónavezérléssel, Stiebel Eltron hőszivattyúval
- 5 kW-os napelem rendszer, ad-vesz villanyórával
- Fancoil klíma: 1 a nappaliban, 3 a hálókban
- Kandalló (14 kW), zárt égésterű, külső levegő csatlakozással
- Központi porszívó, hővisszanyerős szellőztetés, vízlágyító
- Videós kaputelefon, motoros garázskapu és úszókapu
- 3 rétegű REHAU nyílászárók, színazonos motoros redőnyök, szúnyoghálók
- Borovi fenyő belső ajtók, travertin mészkő homlokzati és kerítés burkolatok
- 190 m² térburkolat a ház körül – az esztétika és praktikum találkozása

RUGALMAS LEHETŐSÉGEK – ÖNRE SZABVA
- Igény szerint, külön megállapodással kialakítható:
- Medence
- Kerti lounge
- Szaletli

ÁTLÁTHATÓ KIVITELEZÉS, SZEMÉLYES KAPCSOLAT
- Ütemezett fizetési ütemezés
- Napi szintű, fényképes dokumentáció

Ez az otthon tudatos családoknak szól, akik értékelik a kiváló kivitelezést, a hosszú távon is értékálló technológiát és azt, ha egy ház nemcsak lakhely, hanem életteret és élményt is jelent.

Örömmel várom HÍVÁSÁT az ingatlan megtekintése kapcsán, akár HÉTVÉGÉN VAGY AZ ESTI órákban is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
1537 e Ft
984 e Ft -56%
Ennek az ára
Érd átlagár
269 M Ft m Ft
144.8 m Ft -86%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149 M Ft
1 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

160 M Ft
7 szoba
250 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, 2030.ÉRDLIGET, KÖVIRÓZSA
Eladó családi ház

Érd

649 M Ft
6 szoba
380 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

67 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

249.99 M Ft
6 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Mikebuda
Eladó családi ház

Mikebuda

45.9 M Ft
7 szoba
120 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

80 M Ft
4 szoba
148 m²
Németkér
Eladó családi ház

Németkér

149.9 M Ft
2 szoba
540 m²
Balatonszemes