BAM Living

Eladó családi ház
Érd

+ 3 kép 1/6
150 000 000 Ft150 M Ft 1 063 830 Ft/m2
5 szoba
141 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 877 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624769709
Pintér Marcell Miklós
Halásztelek-Duna House

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy új építésű, lenyűgöző panorámával rendelkező ingatlan Érden. Az ingatlan 2026-ra fog befejeződni, modern, tégla szerkezetű, kiváló fényviszonyokkal, napfényes terekkel büszkélkedik. A fűtést innovatív hőszivattyús rendszer biztosítja, amely gazdaságos és környezetbarát megoldást jelent a lakás melegítésére.
A választás az Önöké, ha egy exkluzív, modern otthonra vágynak, amely harmonikusan ötvözi a kényelmet, a stílust és a legújabb technológiát. Ne hagyja ki ezt a rendkívüli lehetőséget, lépjen velem kapcsolatba még ma, és tegye meg az első lépést álmai otthona felé!

Az ingatlan méretét és árát illetően részletes információért forduljon hozzám bizalommal, hogy személyre szabott ajánlatot tekinthessenek meg. Keressük azokat az érdeklődőket, akik értékelik az új építésű ingatlanok adta lehetőségeket és szeretnének egy csendes, panorámával teli környezetben élni.
(Az építkezés 2025.10.17-én fog elkezdődni. 2026 oktoberben lesz a tényleges átadás)

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
1064 e Ft
897 e Ft -19%
Ennek az ára
Érd átlagár
150 M Ft m Ft
176.5 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

37.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

55 M Ft
6 szoba
155 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Liliom utca
Eladó családi ház

Érd

300 M Ft
3 szoba
184 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

79.9 M Ft
5 szoba
152 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

115 M Ft
122 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

125 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba