City Pearl

Eladó családi ház
Érd

+ 14 kép 1/17
235 000 000 Ft235 M Ft 1 108 491 Ft/m2
5 szoba
212 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Telekméret: 1442 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Fuchs Róbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fenyves-Parkvárosi Nappali + 4 szobás mediterrán ház, dupla telek, dupla garázs, dupla fürdőszoba!
Az ingatlan egy 1442 nm-es, összközműves telken álló 2 szintes, 212m²-es lakóterületű épület, amely 4 szobával plusz nappalival, jakuzzival, padlófűtéssel, 36 nm-es dupla garázzsal, gardrobokkal, mosókonyhával, nagy fedett teraszokkal (2 fent 1 pedig a földszinten) rendelkezik.
Elhelyezkedését tekintve, ez az ingatlan valóban a hamisitatlan Fenyves-Parkvárosi városrészben, azon belül is a mediterrán hangulatú, nagy fenyőkkel tarkított szűkebb környezetben található, autóval és busszal is könnyen megközelíthető, nagyon csendes környék, a vasutak, autópályák távol esnek innen, óvoda és iskola akár gyalog is elérhető!
Az ingatlan megközelíthetősége kíváló, az M7-es autópálya le- és felhajtó 3 perc távolság autóval, Budapest Kelenföld vasútállomás, az M4 metró 15 perc autóval és busszal is fél óra alatt elérhető, illetve innen a Balaton, a Velencei tó is gyorsan megközelíthető.

és mégtöbb extra:
- Parkosított kert,
- Intim, zárt közeg, örökzöldekkel, fákkal, "zöldfallal"
- Automata öntözőrendszer
- Elektromos garázskapu
- Elektromos utcafronti kapu
- Riasztó
- Jakuzzi
- Légkondi
- Buderus kazán

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
1108 e Ft
895 e Ft -24%
Ennek az ára
Érd átlagár
235 M Ft m Ft
173.9 m Ft -35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

249.99 M Ft
6 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149 M Ft
1 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

160 M Ft
7 szoba
250 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

85 M Ft
4 szoba
130 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

37.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Érd, Parkváros, Visegrádi utca
Eladó családi ház

Érd

159.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

189.7 M Ft
5 szoba
204 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

225.5 M Ft
6 szoba
503 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

115 M Ft
122 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

55 M Ft
6 szoba
155 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Budakeszi, Makkosmária